Все видели как украинских героев встречали после плена. Посмотрите как это происходило в сепаратистов...

Просмотры 461628 декабря 2017
Реклама
Ці 74 звільнених українських заручники вже на контрольованій українською армією території, написав у Twitter президент Петро Порошенко.

Перед цим представниця президента у парламенті Ірина Луценко повідомила, що обмін полоненими між українською владою та сепаратистами на Донбасі завершився.

“Добрі новини, про які вже можна говорити. Процес обміну завершився”, – написала вона у Facebook, зазначивши, що перебуває у Харківській області.

P.S Як зустрічають наших Героїв в Україні ви напевно бачили, напевно це найголовніша подія цього року. Дякуємо Вам Герої ! А сепари приїхали як сірі миші ховаючи обличчя, так і будуть ховатися далі.

Джерело

Вам также может понравиться

Боец попал в плен. Вернулся вчера и узнал, что его ребенок и отец умерли. Жена вышла замуж за другого. И с этим он должен сейчас жить… Резолюция сегодняшнего митинга в Киеве: Саакашвили сделал громкое заявление. ВИДЕО Журналисты обнаружили ресторан "Министра" ЛНР "в Киеве (видео) "Гарні новини з передової!" Військові ЗСУ підпалили російську техніку під окупованою Горлівкою.Відео

рекомендуем

Закрыть
Юрий Касьянов → Дмитрию Ярошу:"Ты забыл,кто виноват в трагедии Иловайска,кто бездарно положил ребят в ДАП;по чьей вине мы потеряли Дебальцево?"