Все видели как украинских героев встречали после плена. Посмотрите как это происходило в сепаратистов...

Просмотры 462528 декабря 2017
Реклама
Ці 74 звільнених українських заручники вже на контрольованій українською армією території, написав у Twitter президент Петро Порошенко.

Перед цим представниця президента у парламенті Ірина Луценко повідомила, що обмін полоненими між українською владою та сепаратистами на Донбасі завершився.

“Добрі новини, про які вже можна говорити. Процес обміну завершився”, – написала вона у Facebook, зазначивши, що перебуває у Харківській області.

P.S Як зустрічають наших Героїв в Україні ви напевно бачили, напевно це найголовніша подія цього року. Дякуємо Вам Герої ! А сепари приїхали як сірі миші ховаючи обличчя, так і будуть ховатися далі.

Джерело

Вам также может понравиться

"А я молюсь за Україну": В електропотязі на Чернігівщині студенти заспівали зворушливу пісню, від якої мурашки по шкірі (відео) Опубликовано видео столкновения на редуте блокады «Л/ДНР» "Ща хахла разведём !" Ну-ну...Смотрите как украинский ДАИшник здорово уничтожил наглую молодёжь из Рашен Федерейшен "Догнал, прыгнул на него..." - Найем рассказал подробности второй драки

рекомендуем

Закрыть
"Донбасс не будет кормить Украину!" - Новый митинг в ЛНР! По российскому ТВ этого не покажут!!! (видео)