Все видели как украинских героев встречали после плена. Посмотрите как это происходило в сепаратистов...

Просмотры 4597 28 декабря 2017
Реклама
Ці 74 звільнених українських заручники вже на контрольованій українською армією території, написав у Twitter президент Петро Порошенко.

Перед цим представниця президента у парламенті Ірина Луценко повідомила, що обмін полоненими між українською владою та сепаратистами на Донбасі завершився.

“Добрі новини, про які вже можна говорити. Процес обміну завершився”, – написала вона у Facebook, зазначивши, що перебуває у Харківській області.

P.S Як зустрічають наших Героїв в Україні ви напевно бачили, напевно це найголовніша подія цього року. Дякуємо Вам Герої ! А сепари приїхали як сірі миші ховаючи обличчя, так і будуть ховатися далі.

Джерело

Вам также может понравиться

Скандал в Сумах - Тетради с изображенными оружия агрессора, российских императоров, Сталина и подобной лабуды (видео) Моторошне вбивство : на донеччині закатували сім'ю кума Януковича (відео) "Какого х... вы еще не в РФ ???", - сторонники России пришли на показ фильма про Донбасс. Этот диалог можно разбирать на цитаты Серийное производство ракетного комплекса "Ольха" для ВСУ - СМИ узнали о распоряжении Порошенко на СНБО (видео)

рекомендуем

Закрыть
Перепрятали тело? - Появились новые подробности дела об убийстве Ноздровской (видео)
http://cdn00.vidyomani.com/c/0/9/1/lpe01b1nzuy3/index.html#fb