Ukraine
27 декабря 2017 ( Просмотры 178 )
Реклама

Зі сльозами на очах.. В Дніпрі важкопоранені бійці АТО зустрілися зі своїми рятівниками - лікарями Мечнікова. Неймовірно зворушлива зустріч

Хотіли просто зробити анонс події, а вийшла до сліз зворушлива зустріч врятованих бійців з їх лікарями. Женя Гуділов (на фото праворуч від шефа) влітку 2014 отримав осколкове поранення в голову, тяжкі опіки обличчя та шиї. Врятований в лікарні Мечникова. У 2015 році оперований повторно – дефект черепа закрито титановою пластиною. Доктор наук Андрій Сірко зробив все, щоб повернути Євгена до повноцінного життя.

Богдан Кириченко (поряд із Жекою) був поранений у 2015-му – осколкові поранення двох ніг та лівої руки. Зав. відділенням Іван Жердєв вилікував. Валера Білько (обіймає шефа) після тяжкого поранення лікувався у військовому шпиталі. Досі на милицях. Попереду – тривалий курс лікування та реабілітації в лікарні Мечникова. 


Після анонсу останнього в цьому році огляду та обстеження поранених бійців (27 грудня щ 10-00 в поліклініці лікарні Мечникова) бійці попросили слова. Побачити на очах врятованого героя сльози шани і вдячності – це вартує для лікаря дуже дорого. Заради цього він вчиться, працює, набуває досвіду і власне, живе.

Юрій Скребець 

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Барна, Тетерук, …. З’явився поіменний список нардепів, які “утрималися” від визнання ДНР та ЛНР терористичними організаціями "Свою родину защищать надо, а не продавать, как вы продали !" - Патриот жестко уделал пророссийскую пенсионерку. Красавчик ! "Мишебратья они такие, всегда помогут..." - Россия депортировала 86-летнюю больную украинку (видео) В КУ записано, газ належить народу. Гройсман бере і каже: Той газ, що належить народу, буде продаватися по ціні Німеччини. Це ж маразм, — Кармазін