Ukraine
27 декабря 2017 ( Просмотры 180 )
Реклама

Зі сльозами на очах.. В Дніпрі важкопоранені бійці АТО зустрілися зі своїми рятівниками - лікарями Мечнікова. Неймовірно зворушлива зустріч

Хотіли просто зробити анонс події, а вийшла до сліз зворушлива зустріч врятованих бійців з їх лікарями. Женя Гуділов (на фото праворуч від шефа) влітку 2014 отримав осколкове поранення в голову, тяжкі опіки обличчя та шиї. Врятований в лікарні Мечникова. У 2015 році оперований повторно – дефект черепа закрито титановою пластиною. Доктор наук Андрій Сірко зробив все, щоб повернути Євгена до повноцінного життя.

Богдан Кириченко (поряд із Жекою) був поранений у 2015-му – осколкові поранення двох ніг та лівої руки. Зав. відділенням Іван Жердєв вилікував. Валера Білько (обіймає шефа) після тяжкого поранення лікувався у військовому шпиталі. Досі на милицях. Попереду – тривалий курс лікування та реабілітації в лікарні Мечникова. 


Після анонсу останнього в цьому році огляду та обстеження поранених бійців (27 грудня щ 10-00 в поліклініці лікарні Мечникова) бійці попросили слова. Побачити на очах врятованого героя сльози шани і вдячності – це вартує для лікаря дуже дорого. Заради цього він вчиться, працює, набуває досвіду і власне, живе.

Юрій Скребець 

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

"Объявим голодовку, но России не присягнем" - Герой Украины, генерал-майор Вооруженных сил Украины Игорь Гордейчук (видео) "Не сравнивайте *опу с пальцем" - "Когда началась революция в 13-м люди захватили здания потому что..." - Юрий Бутусов (видео) ДЕШЕВОМУ РОЗМИТНЕННЮ БУТИ: розмитнення автомобілів з об’ємом двигуна до 2,5 л обійдеться лише в 600 євро… (ВІДЕО) Ужасное ДТП в Харькове - Стало известно о хитрых методах Зайцевой и ее адвоката