Влада вже добралася до заробітчан! Українці, які отримують гроші з-за кордону, мають віддати велику частину державі

Просмотры 2443705 февраля 2018
Реклама

Згідно з Податковим кодексом України до доходу, отриманому з джерел за межами України, відносять будь-який дохід, отриманий резидентами, зокрема й у вигляді подарунку.

У разі, якщо джерело виплат доходів є іноземним, суму такого доходу включають до річного оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб – отримувача, який у такому випадку зобов’язаний подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи. Дохід оподатковується за ставкою 18%. Крім цього, такий дохід є об’єктом обкладення військовим збором, ставка якого складає – 1,5%.

Слід зазначити, що громадяни мають право зменшити суму річного податкового зобов’язання на суму податків, сплачених за кордоном, за нормами міжнародних договорів, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України. Такий платник має визначити суму зменшення за зазначеними підставами в річній податковій декларації. Але це можливо лише за умови отримання від уповноваженого державного органу країни, де було одержано подарунок, довідку про суму сплаченого податку та збору, а також про базу чи об’єкт оподаткування.

Довідка має бути належним чином легалізована, якщо іншого не передбачено чинними міжнародними договорами України.

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2018 року декларація подається за новою формою,
яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 №556.

З детальною інформацією щодо порядку заповнення декларації та її формою можна ознайомитись у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ за адресою: вул. Білецька,1 чи за телефонами: 43-46- 46, 43-46- 10.

Джерело: ternograd.te.ua

Вам также может понравиться

Заборонена правда на екранах: Ось хто зараз править Україною. ВІДЕО Видаляють з інтернету! "Грузинский вор в законе с 27-летним тюремным стажем задержан на Киевщине по подозрению в вооруженном нападении" - Нацполиция (видео) В первый класс по новым правилам: что изменится для украинских школьников с 2018 года Ужасное ДТП в Харькове - С кем Зайцева устроила гонки в Харькове, вскрылись новые данные

рекомендуем

Закрыть
Доктор Комаровский обратился к русским: "Ребята, никто в моей Украине не мешает мне говорить на русском языке" (видео)