Влада вже добралася до заробітчан! Українці, які отримують гроші з-за кордону, мають віддати велику частину державі

Просмотры 2447315 июня 2018
Реклама

Згідно з Податковим кодексом України до доходу, отриманому з джерел за межами України, відносять будь-який дохід, отриманий резидентами, зокрема й у вигляді подарунку.

У разі, якщо джерело виплат доходів є іноземним, суму такого доходу включають до річного оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб – отримувача, який у такому випадку зобов’язаний подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи. Дохід оподатковується за ставкою 18%. Крім цього, такий дохід є об’єктом обкладення військовим збором, ставка якого складає – 1,5%.

Слід зазначити, що громадяни мають право зменшити суму річного податкового зобов’язання на суму податків, сплачених за кордоном, за нормами міжнародних договорів, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України. Такий платник має визначити суму зменшення за зазначеними підставами в річній податковій декларації. Але це можливо лише за умови отримання від уповноваженого державного органу країни, де було одержано подарунок, довідку про суму сплаченого податку та збору, а також про базу чи об’єкт оподаткування.

Довідка має бути належним чином легалізована, якщо іншого не передбачено чинними міжнародними договорами України.

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2018 року декларація подається за новою формою,
яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 №556.

З детальною інформацією щодо порядку заповнення декларації та її формою можна ознайомитись у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ за адресою: вул. Білецька,1 чи за телефонами: 43-46- 46, 43-46- 10.

Джерело: ternograd.te.ua

Вам также может понравиться

Вы только посмотрите, что делают эти бандеровцы в центре Москвы! "Карлик" этого не простит... (видео) "Ночные клубы, тёлки, марихуана... Путин мечтает уйти на пенсию и вести жизнь миллиардера!" - Тарас Березовец (видео) Захарченко решил показать Украине силу "ДНР": оккупированный Донецк наводнили танки и тяжелая бронетехника "ЭТО ХУЖЕ ЧЕМ УДАР В ПАХ". Провозглашение Кубанской народной республики стало неприятным сюрпризом для Москвы

рекомендуем

Закрыть
"До своего дома не дошла каких-то 100 метров" - В Житомире произошло зверское нападение на студентку, перерезали горло (видео)