Влада вже добралася до заробітчан! Українці, які отримують гроші з-за кордону, мають віддати велику частину державі

Просмотры 2446115 июня 2018
Реклама

Згідно з Податковим кодексом України до доходу, отриманому з джерел за межами України, відносять будь-який дохід, отриманий резидентами, зокрема й у вигляді подарунку.

У разі, якщо джерело виплат доходів є іноземним, суму такого доходу включають до річного оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб – отримувача, який у такому випадку зобов’язаний подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи. Дохід оподатковується за ставкою 18%. Крім цього, такий дохід є об’єктом обкладення військовим збором, ставка якого складає – 1,5%.

Слід зазначити, що громадяни мають право зменшити суму річного податкового зобов’язання на суму податків, сплачених за кордоном, за нормами міжнародних договорів, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України. Такий платник має визначити суму зменшення за зазначеними підставами в річній податковій декларації. Але це можливо лише за умови отримання від уповноваженого державного органу країни, де було одержано подарунок, довідку про суму сплаченого податку та збору, а також про базу чи об’єкт оподаткування.

Довідка має бути належним чином легалізована, якщо іншого не передбачено чинними міжнародними договорами України.

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2018 року декларація подається за новою формою,
яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 №556.

З детальною інформацією щодо порядку заповнення декларації та її формою можна ознайомитись у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ за адресою: вул. Білецька,1 чи за телефонами: 43-46- 46, 43-46- 10.

Джерело: ternograd.te.ua

Вам также может понравиться

"При Украине такого не было": Макеевка "кипит" после резонансного суицида, в городе зреет народный бунт "До своего дома не дошла каких-то 100 метров" - В Житомире произошло зверское нападение на студентку, перерезали горло (видео) Карлику приготовили неприятный "сюрприз": стало известно, почему Крымский мост могут не открыть, - кадры "Это жлобство и бычество" - Избитый Найем рассказал о странностях с его делом

рекомендуем

Закрыть
То для кого ті реформи?! Наше село Тур далеко в поліських лісах… Зайшла в хату, а вона бідна лежить за серце тримається, дихнути не може