Отмена АТО! Сеть в шоке! Порошенко выступил с тревожным заявлением! Смотрите видео

Просмотры 653 14 июня 2017
Реклама

Президент України Петро Порошенко виступив проти скасування антитерористичної операції (АТО) на Донбасі.

Про це він повідомив у середу, 14 червня, журналістам, передає прес-служба глави держави.

"Якщо ми скасуємо АТО і водночас не надамо військовим права діяти адекватно в умовах агресії - залишимо Україну беззахисною", - зазначив Порошенко.

Він додав, що доручив розробити законопроект про реінтеграцію Донбасу, в якому будуть озвучені заходи для повернення окупованих територій України.

"За моїм дорученням був розроблений проект законодавчого акта, який називається "Про реінтеграцію окупованих територій Донбасу". Він охоплює цілу низку заходів і кроків, які потрібно буде здійснити для забезпечення реінтеграції, для визначення правового режиму", - уточнив президент.

Він повідомив, що в підготовці документа беруть участь експерти і нардепи, а сам законопроект базується на умовах Мінських домовленостей.

Джерело

Вам также может понравиться

Житомир. Пилят лес!! Прошу всех сделать репост!!! Ко мне обращаются жители не только села Заречаны с вопросом “Кто пилит лес и куда его вывозят?” Да, это жестоко! А как с ними по другому ? Житель дома вывесил флаг России в окне. Соседи этого не простили... ЖЕСТЬ 18+ ПОДАРОК ДЕТЯМ ОТ РУССКОГО МИРА! ПОСЛЕДНИЙ ЗВОНОК НА ДОНБАССЕ НАКРЫЛИ ГРАДАМИ! (ВИДЕО) Воины Ичкерии гасят русских оккупантов в Донецке, защищая Украину. Как в старые добрые времена (Видео)

рекомендуем

Закрыть
"Чому він їх соромится?" На ТСН посипалися прокльони та погрози після розповіді про родину Олега Винника (відео)
http://cdn00.vidyomani.com/c/9/0/9/ik5f28nq7va9/index.html#fb