Отмена АТО! Сеть в шоке! Порошенко выступил с тревожным заявлением! Смотрите видео

Просмотры 67414 июня 2017
Реклама

Президент України Петро Порошенко виступив проти скасування антитерористичної операції (АТО) на Донбасі.

Про це він повідомив у середу, 14 червня, журналістам, передає прес-служба глави держави.

"Якщо ми скасуємо АТО і водночас не надамо військовим права діяти адекватно в умовах агресії - залишимо Україну беззахисною", - зазначив Порошенко.

Він додав, що доручив розробити законопроект про реінтеграцію Донбасу, в якому будуть озвучені заходи для повернення окупованих територій України.

"За моїм дорученням був розроблений проект законодавчого акта, який називається "Про реінтеграцію окупованих територій Донбасу". Він охоплює цілу низку заходів і кроків, які потрібно буде здійснити для забезпечення реінтеграції, для визначення правового режиму", - уточнив президент.

Він повідомив, що в підготовці документа беруть участь експерти і нардепи, а сам законопроект базується на умовах Мінських домовленостей.

Джерело

Вам также может понравиться

СРОЧНО! Россия стягивает огромное количество танков к границе Украины: обнародовано видео Оперативная съемка! Сегодня в Киеве поймали донецкого сепара-доцента, участника бессмертного полка путина "Вы стреляли бы в Тимошенко лично?" - "Думаю да" - ответил Кива (видео) "С#ка, бактерии и то умнее" - Вольнов разгромил в "пух и прах" псевдо-блогера Шария и всех жителей России (видео +18)

рекомендуем

Закрыть
Сборная Украины разбила Россию в драматичной эстафете Кубка мира по биатлону (видео)