Отмена АТО! Сеть в шоке! Порошенко выступил с тревожным заявлением! Смотрите видео

Просмотры 67614 июня 2017
Реклама

Президент України Петро Порошенко виступив проти скасування антитерористичної операції (АТО) на Донбасі.

Про це він повідомив у середу, 14 червня, журналістам, передає прес-служба глави держави.

"Якщо ми скасуємо АТО і водночас не надамо військовим права діяти адекватно в умовах агресії - залишимо Україну беззахисною", - зазначив Порошенко.

Він додав, що доручив розробити законопроект про реінтеграцію Донбасу, в якому будуть озвучені заходи для повернення окупованих територій України.

"За моїм дорученням був розроблений проект законодавчого акта, який називається "Про реінтеграцію окупованих територій Донбасу". Він охоплює цілу низку заходів і кроків, які потрібно буде здійснити для забезпечення реінтеграції, для визначення правового режиму", - уточнив президент.

Він повідомив, що в підготовці документа беруть участь експерти і нардепи, а сам законопроект базується на умовах Мінських домовленостей.

Джерело

Вам также может понравиться

"Ти щось попутав, пацанюра" - На Буковині група осіб перешкоджала в роботі й погрожувала поліцейським (відео) ЭТО БОМБА! Сделаем Репост! ДОКТОР КОМАРОВСКИЙ в прямом эфире высказался о гей-параде (видео) "Заткните свой рот и слушайте!" - на российском ТВ скандал из-за украинских политологов, посмеявшихся над ведущим после слов о Донбассе “Под Дебальцево погибла почти вся рота”, – российский наемник “ДНР” рассказал о предательстве Путина (Видео)

рекомендуем

Закрыть
Крым это Украина! - Слушали поздравление Порошенко и праздновали Новый год по украинскому времени (видео)