Отмена АТО! Сеть в шоке! Порошенко выступил с тревожным заявлением! Смотрите видео

Просмотры 578 14 Июнь 2017
Реклама

Президент України Петро Порошенко виступив проти скасування антитерористичної операції (АТО) на Донбасі.

Про це він повідомив у середу, 14 червня, журналістам, передає прес-служба глави держави.

"Якщо ми скасуємо АТО і водночас не надамо військовим права діяти адекватно в умовах агресії - залишимо Україну беззахисною", - зазначив Порошенко.

Він додав, що доручив розробити законопроект про реінтеграцію Донбасу, в якому будуть озвучені заходи для повернення окупованих територій України.

"За моїм дорученням був розроблений проект законодавчого акта, який називається "Про реінтеграцію окупованих територій Донбасу". Він охоплює цілу низку заходів і кроків, які потрібно буде здійснити для забезпечення реінтеграції, для визначення правового режиму", - уточнив президент.

Він повідомив, що в підготовці документа беруть участь експерти і нардепи, а сам законопроект базується на умовах Мінських домовленостей.

Джерело

Вам также может понравиться

Корчинский в 2008 году предсказывает захват Крыма и Донбасса. Не пожалейте несколько минут и посмотрите это пророческое видео С сегодняшнего дня в Украине выросли цены на алкоголь В Львовской области нашли огромную авиационную бомбу Лещенко поименно назвал всех ублюдков которые наживаются на крови украинцев

рекомендуем

Закрыть
"А я молюсь за Україну": В електропотязі на Чернігівщині студенти заспівали зворушливу пісню, від якої мурашки по шкірі (відео)