ТЕРМІНОВІ НОВИНИ З ПЕРЕДОВОЇ... “СПЕЦОПЕРАЦІЯ ПОЧАЛАСЯ О 2:00 НОЧІ, А ЗАКІНЧИЛАСЯ ВЖЕ О 6:00” ДЕТАЛІ

Просмотры 463419 мая 2018
Реклама

Дивиться також “ВСУ підірвали БМП “ДНР” з екіпажем, бойовики загинули” ↑↑↑


Штаб ООС підтвердив інформацію про просування на Горлівському напрямку і звільнення від окупаційних військ РФ села Південне (Чигирі).

Прес-служба ВЗГ в Facebook поділилася останніми новинами з одного з найбільш “гарячих” ділянок фронту – горлівського.

За даними штабу, на Горлівському напрямку військовим ОС вдалося поліпшити “тактичне положення”, зірвавши підступні плани ворога і забезпечивши безпеку жителів села Південне (колишні Чигирі). Просування зробили бійці 24-ї окремої механізованої бригади ім. короля Данила, що відповідають за даний напрямок.

У 24-й ОМБр відзначили, що противник активізувався на даному напрямку на початку квітня. Механізований взвод терористів кілька разів на тиждень навідувався в село “перевіряти населення на лояльність до України”. Крім того, вони ще й влаштовували “секрети” для ЗСУ. Щоб припинити це беззаконня, бригада 8 травня здійснила штурм, взявши село повністю під свій контроль. Спецоперація почалася о 2:00 ночі, а закінчилася вже о 6:00, коли сили ОС вийшли на східні околиці Південного. Українські військові не зазнали втрат, а ось у агресора був загиблий і поранений.

У той же день терористи спробували витіснити українські війська з нових позицій. За ним працювала артилерія ворога, “щемілісь” ДРГ. Все, що терористи отримали – втрати. З української сторони в той день був травмований 1 боєць.

Агресор взяв кілька днів на перепочинок, а вже 11 травня продовжив спроби відтіснити ВСУ. Нічого не вийшло. Бійці бригади адекватно реагували на обстріли, після яких ворог втратив не менше 15 “іхтамнетов”.

Варто відзначити, що новий штурм ворога на Південного трапився, 17 травня. Його успішно відбили.

Джерело

Вам также может понравиться

“Поки не проведена експертиза і…”: Ірина Луценко зробила гучну заяву про “плівки Онищенка” Депутат Госдумы РФ назвал сумму, за которую Россия "купила" Януковича (видео) "Ящик Пандоры" - Озвучена серьезная опасность Крымского моста "Позвонил Ярошу и штурм был отложен" - Добкин рассказал, как Янукович "спас" Межигорье (видео)

рекомендуем

Закрыть
У Польщі роботодавець викинув на вулицю українку при смерті! Відвіз жінку в місто, залишив на лаві, викликавши поліцію до нібито п'яної людини