ДЕШЕВОМУ РОЗМИТНЕННЮ БУТИ: розмитнення автомобілів з об’ємом двигуна до 2,5 л обійдеться лише в 600 євро… (ВІДЕО)

Просмотры 436329 января 2018
Реклама

Розмитнити автомобіль в Україні дозволять за помірні гроші, каже блогер. З’явилися останні новини про нерозмитнені авто в Україні.

До кінця 2018 року ВРУ прийме закон, який передбачає розмитнення автомобілів, що відповідають нормам Євро-3 і Євро-4.

Про це повідомляє на своєму каналі в YouTube блогер West Rider, посилаючись на ГО Авто Євро Сила. Документальних підтверджень цієї інформації немає, проте автор ролика запевняє, що відповідний законопроект просуне один з політиків напередодні президентських виборів в 2019 році, щоб отримати більше голосів.

Крім того, влада зацікавлена ​​вирішити питання нерозмитнених авто в Україні з огляду на те, що воно гостро стоїть вже значну кількість часу. Блогер підкреслює, що розмитнення автомобілів з об’ємом двигуна до 2,5 л обійдеться в 600 євро, а машин, оснащених агрегатами 2.5-3.5 – 1200 євро. Таким чином, якщо ці відомості вірні, Україну чекають б / у авто за доступними цінами.

Джерело

Вам также может понравиться

Я НЕ буду приглашать его в студию, выводить его звонком: Ведущую ZIK вынудили уволиться за отказ делать программу с кумом Путина Оккупант пожалел, что открыл огонь по Станице Луганской: от огневой точки врага остались одни обломки Президент УЄФА ШОКОВАНИЙ! Ціни на житло в столиці змусили фанатів спати на вокзалі (ФОТО) "Подобається російська ? - Квиток і пиляйте в московію", - Фаріон заявила, що російськомовне населення не має права існувати

рекомендуем

Закрыть
Подружжя з Тернополя вирішило не давати “посівальникам грошей”: результат вразив