У Дзержинську СБУ затримала «агентесу» фейкової спецслужби терористів

Просмотры 3725 октября 2017
Реклама
Служба безпеки України затримала мешканку Дзержинська Донецької області), яка передавала терористам інформацію про діяльність українських військових підрозділів. За завданням кураторів з терористичного угруповання «МГБ ДНР» зловмисниця збирала розвідувальну інформацію, втемну використовуючи своїх знайомих та колег зі служби таксі, де працювала диспетчером. Дані інформаторка передавала члену угруповання «МГБ ДНР» під час особистих зустрічей, а також мобільним телефоном. При цьому вона усвідомлювала, що інформація буде використана терористами для ведення бойових дій проти українських підрозділів у районі проведення антитерористичної операції.
Джерело

Вам также может понравиться

Выйдет по "закону Савченко" - Суд вынес приговор антимайдановцу "Топазу" (видео) Чего-то испугались? В России приняли новое решение по Крымскому мосту "D0л60е6изм развели! Телега впереди лошади" - Главу Одещины возмутила оригинальная уборка снега дорожниками (видео) Крик душі… В мене питання до Гройсмана …. Як можна сплатити за одне тільки опалення (квартири в 60 кв. м. ) 1.500 грв. при пенсії в 1.400 грв.( з підвищенням)?

рекомендуем

Закрыть
Захарченко в шоке! Донецк "взорвал" концерт украинской музыки: кадры, как патриоты пели украинские песни под носом у боевиков