Це – негідник, який удaрив 60-річного військового пенсіонера на Лісовій. С14 завітало до нього додому за вибаченнями. Було сильне бажання злaмати ніс, але…

Просмотры 211706 июня 2018
Реклама

Табакідзе Беки.

Негідник, який ударив 60-річного військового пенсіонера на Лісовій.

С14 завітало до нього додому за вибаченнями.

Було сильне бажання зламати ніс як це було з постраждалим.

Але не зробили цього. Пожаліли його сім’ю. Батько, дядько і матір щиро попросили пробачення за дії негідника перед родичами та всіма українцями. Беки теж у результаті вибачився.

Домовились, що після домашнього арешту вони особисто спокутують провину перед побитим пенсіонером, який зараз досі в госпіталі.

Ми проконтролюємо це. У разі чого навідаємось знову.

Взагалі це чудовий урок для всіх. Один негідний вчинок поніс за собою затримання, втрату бізнесу, всеукраїнську “славу” з сотень обурених та візити додому. І це ще можливо не все.

Справедливості бути.

Джерело tabloid

Вам также может понравиться

Крушение MH17: полное видео транспортировки "Бука" Ездившая к главарям "Л/ДНР" Савченко голосовала за отмену "реинтеграции Донбасса" "Режима тишины не будет! Там не просто террористы, а военные РФ" - Мирослав Гай о смене АТО на ООС (видео) "Пулеметы есть?А если найду!" - Украинские бойцы "отжали" у террористов в Донбассе российское оружие (видео)

рекомендуем

Закрыть
Захарченко в шоке! Донецк "взорвал" концерт украинской музыки: кадры, как патриоты пели украинские песни под носом у боевиков