Це – негідник, який удaрив 60-річного військового пенсіонера на Лісовій. С14 завітало до нього додому за вибаченнями. Було сильне бажання злaмати ніс, але…

Просмотры 211606 июня 2018
Реклама

Табакідзе Беки.

Негідник, який ударив 60-річного військового пенсіонера на Лісовій.

С14 завітало до нього додому за вибаченнями.

Було сильне бажання зламати ніс як це було з постраждалим.

Але не зробили цього. Пожаліли його сім’ю. Батько, дядько і матір щиро попросили пробачення за дії негідника перед родичами та всіма українцями. Беки теж у результаті вибачився.

Домовились, що після домашнього арешту вони особисто спокутують провину перед побитим пенсіонером, який зараз досі в госпіталі.

Ми проконтролюємо це. У разі чого навідаємось знову.

Взагалі це чудовий урок для всіх. Один негідний вчинок поніс за собою затримання, втрату бізнесу, всеукраїнську “славу” з сотень обурених та візити додому. І це ще можливо не все.

Справедливості бути.

Джерело tabloid

Вам также может понравиться

“Леша, у меня нет ноги. Ты это понимаешь?!” – “Ну и что? Главное, что ты выжила. Это настоящее чудо.. Ты должна знать, что я тебя никогда не покину” Запам'ятайте усі ці фото!І Покажіть тим хто готовий простити росію ,тим хто їде до росії на заробітки, тим хто каже що нам потрібно помиритися з росією. "Неужели это нас наказывают за Крым..." - до обработанных пропагандой россиян доходит, что Путин перешел все красные линии, - Портников "Это взрыв!" - "Интер" показал скандальный концерт! Активисты объявили всеобщую мобилизацию! (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Как работает легендарная "Третья сила" - Ярош показал секретное подразделения ВСУ на Донбассе (видео)