"Надайте інформацію ЩОБ Я МІГ ПОТРИМАТИСЯ ЗА ГОРЛО ТОГО Г&НДОНА !!!!!" Сина Василя Вірастюка збили на переході (відео)

Просмотры 14303 декабря 2017
Реклама
"ПРОШУ МАКСИМАЛЬНИЙ ПЕРЕПОСТ!!!❌
02.12.2017Рр. - близько 16-ої години на пішохідному переході збили нашого старшого сина (Адама), відразу скажу що з ним на даний момент вже все добре 👍
Адам рухався з вулиці Івана Кудрі, переходив світлофор що на бул. Лесі Українки, на свій ☝️ зелений знак (для пішохода) ☝️... в той момент автомобіль СІРОГО КОЛЬОРУ, попередньо TOYOTA COROLLA не пропустивши пішохода (тобто Адама) рухається далі, збиває його, зупиняється на 2-3 секунди і тікає 😡😡😡 щоб йому ноги-руки повідсихали!!!
Велике прохання: якщо випадково, хтось був на Лесі Українки пішоходом і бачив це ЧП, або їхав в автомобілі і зафіксував втечу цього п@д&р#са 😡 надайте інформацію мені, ЩОБ Я МІГ ПОТРИМАТИСЯ ЗА ГОРЛО ТОГО Г&НДОНА !!!!!
P.S. з Адамом на даний момент вже все добре 👍 В нього була часткова амнезія (втрата пам'яті), ввечері ми були на огляді у нейрохірурга де провели обстеження, зробили МРТ ", - пише Вірастюк

Вам также может понравиться

Такие молодые и красивые: в сети показали погибших в Кабуле украинцев "Да бл***ть ! Мы это сделали. Их танкам п#з#д**ц !!!", - в Сети появилось видео, как ВСУ "зажгли" технику торрористов 18+ Страшно представить: волонтеры рассказали о гибели украинцев в плену "Л/ДНР" На улицах Запорожья спросили: "Кто виноват в войне на Донбассе?" - Шел четвертый год войны с РФ... Ответы людей шокируют... (видео)

рекомендуем

Закрыть
Совет ЕС одобрил безвизовый режим с Украиной