12 500 грн держава платитиме кожному. Дізнайся як легально оформити. Може кожен!

Просмотры 245319 февраля 2018
Реклама

12 500 грн держава платитиме кожному. Дізнайся як оформити…

Якою б не була наша держава, вона все ж дає можливість заробити. Несподіваним є факт, що цей заробіток на відновлювальній енергії. З 2014р для приватних господраств діє так званий “Зелений тариф”. Він полягає у тому, що державні електрокомпанії зообов`язані купувати електроенергію з джерел відновлювальної енергії за встановленими державою цінами. А встановлені цінники зараз вищі навіть, чим у Європі – 0,17 Євро цента за кожен створений кіловат. Ця встановлена вартість діє до 2030р.

Тож, яким почати користуватися перевагами “зеленого тарифу” ?

Спочатку слід ретельно вивчити всі пільги і приємні аспекти, які отримує власник своєї власної електростанції. Далі вже зайнятися покупкою і облаштуванням. Максимальна дозволена потужність для приватних осіб становить 30 кВТ. Та і елетростанція вже на 20 кВТ приноситиме в рази більше прибутку, аніж депозитний рахунок у банку. Вартість та встановлення такої у себе на даху становить близько 9 000$. Звісно, відштовхуюче число, але при декларації статті розходів як на відновлювану енергію в деяких банках можна отримати позику під 0%, що покриє 70% всіх витрат. Дохід від такої може становити понад 10 000грн в місяць (в сезон). А термін окупності станції (при найбільшій відповідності) становить 5-7 років, причому термін дії без подальших капіталовкладань набагато довший.

Заглядаючи в майбутнє, можна стверджувати наступне: Україна й надалі рухатиметься у цьому напрямку. Адже з недавних новин можна дізнатися, що Україна ввійшла до Міжнародної агентсва з питань відновлювальної енергетики. Тобто, подальші заохочення значно зростуть, як і сам “зелений тариф”.

Джерело

Вам также может понравиться

"Схаменітся! У нас йде війна, люди" - Кондратюк звернувся до українських артистів, які виступають в РФ "Какой-то тотальный 3,14здц!" - Полицейские праздновали день рождения своего коллеги и выкинули человека с 3-его этажа! (видео) “Хлопчики солоденькі… соколи золотенькі… простіть.” Сергій Притула вибачився перед загиблими воїнами Доллар и евро упали - Опубликован свежий курс валют

рекомендуем

Закрыть
"Жестоко наказывают российских наемников!" - В сети показали работу легендарной группы разведчиков ВСУ на Донбассе (видео)