Мер Конотопа — ось приклад для всієї української влади !!! ВІДЕО

Просмотры 485421 апреля 2018
Реклама
Семеніхін Артем народився 9 квітня 1982 року в місті Конотоп Сумської області.

У грудні 2016 року став на бік населення, коли приватні перевізники міста вимагали підвищення вартості проїзду в маршрутних таксі з 3 до 6 гривень. У відповідь на це перевізники оголосили страйк. Для виходу з транспортного колапсу, Артем Семеніхін залучив комунальний транспорт і приватні перевізники були вимушені піти на поступки.


За період перебування на посаді голови, Конотопською міською радою були надані звання почесних громадян міста Конотопчотирьом загиблим в АТО війсковим: Євгену БірюковуМихайлу СуслуАнатолію Шульзі і Андрію Ваховському.

Вам также может понравиться

"Ни#ера себе! Я не в курсе, ребят!" - Медведчук не знает, откуда на Донбассе новейшее оружие России (видео) Пулемет, три гранатомета, тринадцать гранат, пять пистолетов и почти 4000 патронов - Правоохранители изъяли оружие в гараже жителя Новомосковска (видео) “Правий сектор” прийшли “поколядувати” у Чернігові до УПЦ МП. Дивіться Що було далі (відео) «Больно, что никому не нужна»: волонтер с тяжелым недугом обратилась к украинцам с криком о помощи

рекомендуем

Закрыть
"Готовьте самолёт, Петр Алексеевич! Я тоже терпеть вас не могу, и считаю барыгой" - Обращение Дубинского к Порошенко (видео)