"Їдеш в Польщу на заробітки? - Плати державі податок!" Скільки українцям доведеться заплатити податку

Просмотры 416806 февраля 2018
Реклама
Згідно з Податковим кодексом України до доходу, отриманому з джерел за межами України, відносять будь-який дохід, отриманий резидентами, зокрема й у вигляді подарунку.

У разі, якщо джерело виплат доходів є іноземним, суму такого доходу включають до річного оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб – отримувача, який у такому випадку зобов’язаний подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Дохід оподатковується за ставкою 18%. Крім цього, такий дохід є об’єктом обкладення військовим збором, ставка якого складає – 1,5%. Слід зазначити, що громадяни мають право зменшити суму річного податкового зобов’язання на суму податків, сплачених за кордоном, за нормами міжнародних договорів, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України.

Такий платник має визначити суму зменшення за зазначеними підставами в річній податковій декларації. Але це можливо лише за умови отримання від уповноваженого державного органу країни, де було одержано подарунок, довідку про суму сплаченого податку та збору, а також про базу чи об’єкт оподаткування. Довідка має бути належним чином легалізована, якщо іншого не передбачено чинними міжнародними договорами України.

Джерело

Вам также может понравиться

Снимал унижения на видео - Под Киевом боец ВСУ издевался над 71-летней бабушкой Александр Тверской: В России произошло массовое помешательство миллионов людей "Хватит терпеть!" - Олег Ляшко объявил дату своей свадьбы (видео) "Задержан 18-летний парень, ограбивший двух 80-летних бабушек на Одесчине" - Нацполиция (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Работала "Альфа", но ее никто не видел..." - "Задержание" Саакашвили в Киеве (все подробности, видео)