"Чемодан – вокзал – Росія" та "Горіти тобі в пеклі": як Наталію Королевську зустріли в Маріуполі

Просмотры 64126 мая 2017
Реклама

"Опозиційний блок" вирішив провести агітаційну роботу в Маріуполі. Однак місцеві мешканці не надто зраділи присутності у місті його представників.

Відтак коли Наталія Королевська вирішила особисто зібрати підписи, в її сторону зазвучали не надто "привітні побажання", в тому числі відправитися в окупований Луганськ "домовлятися за мир". Або й того далі – у Росію. Були і гірші вислови.Окрім того, жителі Маріуполя викликали поліцію через провокативну агітацію "Опозиційного блоку"

Самі ж агітаційні матеріали Опозиційного блоку містять ту ж риторику, що і 2014 році перед початком воєнних дій на сході України.

Джерело

Вам также может понравиться

"Два магазина с патронами в авто, прибывшего в контейнере из США" - Пограничники из Одессы похвастались "крупным" достижением и даже сняли видео Хамоватый водитель с донецкими номерами очень плохо себя вел на дороге, за что и поплатился. Смотрите виде Скандал в Днепре из-за провокационного заявления заммэра Днепра Епифанцевой. Филатов жестко отреагировал Жесть… Зашёл в ночное кафе на киевском вокзале, купил чаю за 40 грн. Вчитайтесь, что было дальше, это как минимум позорно

рекомендуем

Закрыть
Верх цинизма! Полиция открыла дело против автошколы, где училась Зайцева