«Землю у нас ще не всю розікрали»! Відповідь студентки Гройсману «порвала» Інтернет… (ВІДЕО)

Просмотры 98828 февраля 2018
Реклама

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман нещодавно відвідав Сумський національний аграрний університет. Там політик вирішив поспілкуватися зі студентами та дізнатися їхні плани на майбутнє.

Всім присутнім студентам пан Гройсман задав одне питання: «Як ви бачите своє майбутнє?». І відповідь однієї зі студенток настільки вразила прем’єра, що він написав про це пост у Фейсбуці і додав відео.

«Відповідь, яка мене вразила. Я часто спілкуюсь зі студентами. Під час однієї із зустрічей поставив запитання: яким бачите майбутнє? Відповідь студентки 4 курсу СНАУ Анастасія Планіда (Anastasia Planida) зворушила всіх»,

-написав Володимир Гройсман.

Джерело

Вам также может понравиться

“Малятко у візочку за ними спостерігало”! Львів’яни-наркомани колються просто на вулиці! (ВІДЕО) "Мы же братские народы": з'явилося відео реакції жителів Львова на прапор Росії “Народила потайки на балконі, зарізала і викинула на смітник”: Жінка жорстоко вбила новонароджене немовля, завдавши 21 удар ножем "Завезли каких-то отморозков. Стреляют даже в присутствии ОБСЕ" - Российские террористы обстреляли позиции ВСУ на Луганщине (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Мир перевернулся", Путин вдруг стал на сторону Украины: "Она имеет право на самостоятельную политику"