Знову втрата сина України. Загинув 29-річний вінничанин Павло, син вчительки. Вічна Пам’ять та Слава Герою

Просмотры 66215 декабря 2017
Реклама
«Знову втрата сина України. Родом село Жабелівка. Павло Корнелюк. Йому було 29 років», - написала Людмила.

 Волонтерка додала, що загиблий син вчительки, людини із золотим сердцем і душою! 

«Дуже шкода,що саме таких людей,як її син,Бог забирає до себе, що люди страждають», - пише Бобровська.

 «13 грудня на Сході України в зоні проведення АТО загинув наш земляк Павло Корнелюк 1988 року народження. Військовий загинув під час виконання службових обов’язків. Виконуючи бойове завдання на спостережному пункті, Павло отримав вогнепальне поранення голови від кулі снайпера. Помер в військовому шпиталі м. Авдіївка о 18:50.  Обставини та місце загибелі наразі уточнюються”, – сказано в повідомленні Муровано-Куриловецької РДА.

 Зазначається, що чоловік був зарахований на службу за контрактом з 14 липня 2017 року через Муровано-Куриловецький районний військкомат.

 За даними з відкритих джерел, Корнелюк Павло Володимирович народився 22 травня 1988 року, жив у Вінниці. На своїй сторінці у “Фейсбуці” попереднім місцем роботи він зазначив органи МВС.

Джерело

Вам также может понравиться

Я загинув ще влітку 2014. Мене поховали в одній труні з моїм командиром.. А я так хотів додому, я приходив у снах до своїх рідних, сподівався і вірив, що мене знайдуть Без матери осталась дочь Настя…Без двух дочерей старая мать…Уделите пару минут и прочтите. Поймите, что вот это может ждать каждого из нас.. СРОЧНО! В центре Киева избили Мустафу Найема, он в больнице (все подробности, видео) "Я учу детей, учу патриотизму и это..." - Подробности скандала с Гитлером во Львове (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Дерзил и смеялся" - Появилось видео с места масштабного ДТП в Запорожье