"Голі Карпати..." - Зникнення лісів показали з супутника (відео)

Просмотры 6222 июня 2018
Реклама

На Закарпатті захисники природи зняли близько 50 гектарів зрубаного лісу.

"Ще 13 гектарів тут почали рубати незважаючи на "період тиші". Зараз ведеться слідство", - йдеться на сторінці Всесвітнього фонду природи WWF в Україні в Facebook, передає gazetka з посиланням на obozrevatel.

У фонді уточнили, що зйомка зроблена в експедиції в Усть-Чорнянське лісництво (Мокрянське лісомисливське господарство) спільно з представниками Держекоінспекції та журналістами.

Також наголошується, що лісорубні квитки були виписані більш ніж на 20 ділянок, кожен з яких площею менше 1 га. Це викликало підозру про можливість порушення закону "Про оцінку впливу на навколишнє середовище".

Згідно з цим законом, при рубці на території понад 1 га є обов'язковим є проведення громадських слухань. Тому експерти звернулися із заявою до Державної екологічної інспекції про необхідність здійснити термінову перевірку цієї території.

"Коли нам нарешті вдалося потрапити на місце, ми були вражені масштабом суцільних вирубок. Також, незважаючи на "період тиші", з 7:00 до 12:00 невідомі особи вирубали близько сотні дерев. Вибірково оглянувши пні свіжозрізаних дерев, ми виявили, що відсоток хворих дерев може бути значно менше, ніж зазначений в документації ", - розповів Дмитро Карабчук, координатор проекту "Лісова варта" WWF в Україні.

Вам также может понравиться

ИСЛАНДИЯ БУДЕТ ПЛАТИТЬ 5000 ЕВРО В МЕСЯЦ ИММИГРАНТАМ, КОТОРЫЕ ЖЕНЯТСЯ НА ИСЛАНДСКИХ ДЕВУШКАХ В сети вспомнили последние дни защиты Донецкого аэропорта - Многих на кадрах нет в живых... (видео) «Доцьомалися»: Dzidzio і Цибульська щойно стали батьками! В мережі просочились перші фото "Голі Карпати..." - Зникнення лісів показали з супутника (відео)

рекомендуем

Закрыть
"Мясо опасно для здоровья" - Супрун рассказала, чего бояться (видео)