"Голі Карпати..." - Зникнення лісів показали з супутника (відео)

Просмотры 6322 июня 2018
Реклама

На Закарпатті захисники природи зняли близько 50 гектарів зрубаного лісу.

"Ще 13 гектарів тут почали рубати незважаючи на "період тиші". Зараз ведеться слідство", - йдеться на сторінці Всесвітнього фонду природи WWF в Україні в Facebook, передає gazetka з посиланням на obozrevatel.

У фонді уточнили, що зйомка зроблена в експедиції в Усть-Чорнянське лісництво (Мокрянське лісомисливське господарство) спільно з представниками Держекоінспекції та журналістами.

Також наголошується, що лісорубні квитки були виписані більш ніж на 20 ділянок, кожен з яких площею менше 1 га. Це викликало підозру про можливість порушення закону "Про оцінку впливу на навколишнє середовище".

Згідно з цим законом, при рубці на території понад 1 га є обов'язковим є проведення громадських слухань. Тому експерти звернулися із заявою до Державної екологічної інспекції про необхідність здійснити термінову перевірку цієї території.

"Коли нам нарешті вдалося потрапити на місце, ми були вражені масштабом суцільних вирубок. Також, незважаючи на "період тиші", з 7:00 до 12:00 невідомі особи вирубали близько сотні дерев. Вибірково оглянувши пні свіжозрізаних дерев, ми виявили, що відсоток хворих дерев може бути значно менше, ніж зазначений в документації ", - розповів Дмитро Карабчук, координатор проекту "Лісова варта" WWF в Україні.

Вам также может понравиться

Глухой мальчик плачет от счастья, слыша голос отца с помощью слухового импланта (трогательное видео) Работники автомастерских ненавидят это видео, так как из-за него они теряют кучу прибыли "Лютые морозы отступят" - Синоптики рассказали, когда в Украине потеплеет "Украина как никогда близка к созданию собственной автокефальной поместной церкви" - Порошенко (видео)

рекомендуем

Закрыть
Телеведуча Лілія Ребрик вдруге стала мамою: зворушливе фото