В Україні хочуть за корупцію карати смертю

Просмотры 69031 января 2018
Реклама

В Україні активісти просять у президента запровадити смертну кару для корупціонерів. Як приклад вони наводять Китай, де діє подібний закон щодо чиновників.

Відповідна петиція з’явилася на сайті українського гаранта.

«Створити закон щодо чиновників, як у Китаї, – карати їх смертю за великі обсяги корупції», – підкреслюється в її описі.

Зауважимо, що автором є Станіслав Івасенко, а зареєстровано петицію було 24 січня.

Наразі під документом підписалися 122 особи з 25 тисяч необхідних.

До слова, Китай є світовим лідером за кількістю страчених ув’язнених. Так, у продовж останніх п’яти років за корупцію тут було покарано 1,34 мільйона чиновників з правлячої партії, з яких 648 тисяч осіб були чиновниками на рівні сіл та селищ та притягнутими до відповідальності за дрібні корупційні правопорушення.

Президент Петро Порошенко в 2018 році відповів лише на одну електронну петицію.

Джерело

Вам также может понравиться

"Есть радиоперехват переговоров террористов, которые убили 15-летнюю девочку под Торецком" - Луценко (видео) Смотрим и распространяем!!! - Почему Россия врет о "базах НАТО" и что такое силы Альянса (видео) "Наемники РФ срывают "пасхальное перемирие": один воин погиб, трое - ранены" - Пресс-центр штаба АТО (видео) "Крымский мост хотел построить Гитлер, но осуществил это Путин" - РоссТВ сходит с ума от величия "вождя" (видео)

рекомендуем

Закрыть
Это ложное утверждение: семилетний блогер возмутился случаем с украинской "Мрией"