ПОДИХ у СПИНУ: З’явилося ВІДЕО масштабних навчань НАТО біля кордонів з Россією

Просмотры 10606 марта 2017
Реклама
У навчаннях беруть участь 8000 військовослужбовців, а також різна бронетехніка, кораблі, авіація

 

На території Норвегії почалися великі навчання Joint Viking 2017 з участю збройних сил цієї країни і військ НАТО, повідомляє прес-служба Збройних сил Норвегії.

Повідомляється, що в навчаннях беруть участь 8000 військовослужбовців, серед яких сотні солдатів з Великої Британії і Сполучених Штатів Америки.

Також норвезькі військові зазначають, що навчання проходять в центральній частині Фіннмарк на відстані 160-300 км від російського кордону.

На відео можна побачити, що в навчаннях задіяні літаки, військові кораблі, різна бронетехніка. З огляду на засніжену місцевість, військові використовують також снігові мотоцикли.


Источник

Вам также может понравиться

Трамп подписал закон о помощи Украине - Летальное и нелетальное оружие, военная и техническая подготовка солдат (детали) "Для вас, русских матерей, мы конечно фашисты ... но у нас на вооружении боевых крематориев нет" (видео) "Впечатления останутся на всю жизнь" - Чемпионка по стрип-пластике произвела фурор, исполнив откровенный номер в купальнике и муке Шокирующее видео: мужчина выжил после двух ударов током и падения с 30-метровой высоты

рекомендуем

Закрыть
"Можно пересматривать бесконечно!" - Сеть впечатлило видео поимки нарушителя в Эстонии