ПОДИХ у СПИНУ: З’явилося ВІДЕО масштабних навчань НАТО біля кордонів з Россією

Просмотры 11406 марта 2017
Реклама
У навчаннях беруть участь 8000 військовослужбовців, а також різна бронетехніка, кораблі, авіація

 

На території Норвегії почалися великі навчання Joint Viking 2017 з участю збройних сил цієї країни і військ НАТО, повідомляє прес-служба Збройних сил Норвегії.

Повідомляється, що в навчаннях беруть участь 8000 військовослужбовців, серед яких сотні солдатів з Великої Британії і Сполучених Штатів Америки.

Також норвезькі військові зазначають, що навчання проходять в центральній частині Фіннмарк на відстані 160-300 км від російського кордону.

На відео можна побачити, що в навчаннях задіяні літаки, військові кораблі, різна бронетехніка. З огляду на засніжену місцевість, військові використовують також снігові мотоцикли.


Источник

Вам также может понравиться

"Зачем она ему? Он же диктатор" - Россияне об отсутствии предвиборной программы у Путина (видео) "Перекрытый хайвей и километровый кортеж" - Как в США прощались с погибшим полицейским (видео) "Российский народ более талантлив, чем американский..." - В РФ оценили запуск ракеты Илона Маска (видео) "Два года тюрьмы" - В РФ полиция заказала куклы символы ЧМ-2018 Забиваки и обвинила швею в подделке

рекомендуем

Закрыть
"Отмена права на конфиденциальность – лекарства, которые опаснее самой болезни" – Дуров (видео)