ПОДИХ у СПИНУ: З’явилося ВІДЕО масштабних навчань НАТО біля кордонів з Россією

Просмотры 88 06 Март 2017
Реклама
У навчаннях беруть участь 8000 військовослужбовців, а також різна бронетехніка, кораблі, авіація

 

На території Норвегії почалися великі навчання Joint Viking 2017 з участю збройних сил цієї країни і військ НАТО, повідомляє прес-служба Збройних сил Норвегії.

Повідомляється, що в навчаннях беруть участь 8000 військовослужбовців, серед яких сотні солдатів з Великої Британії і Сполучених Штатів Америки.

Також норвезькі військові зазначають, що навчання проходять в центральній частині Фіннмарк на відстані 160-300 км від російського кордону.

На відео можна побачити, що в навчаннях задіяні літаки, військові кораблі, різна бронетехніка. З огляду на засніжену місцевість, військові використовують також снігові мотоцикли.


Источник

Вам также может понравиться

К берегам Индонезии прибило тушу неизвестного 22-метрового существа (фото и видео) Популярный британский боксер поразил публику размером своего достоинства (Видео) Жестокая драка на дороге! Случившегося в конце не ожидал никто! разборки с очень неожиданным финалом (ВИДЕО) Очевидцы опубликовали первые шокирующие кадры происшествия в Майкопе.Там трехтонная гаубица упала на посетительницу выставки

рекомендуем

Закрыть
Гоните вон из страны этот срусский мир!!!” Как общается русская быдло-девушка с чехами в Праге на 9 мая (видео)