Зірка «1+1» Наталія Мосейчук показала свого чоловіка всій країні, ви будете приголомшені її обранцем (ФОТО)

Просмотры 327010 февраля 2018
Реклама
Ведуча "ТСН" Наталія Мосейчук розповіла про зустріч зі своїм чоловіком, виховання дітей та боротьбу зі стресами на роботі.

Зірка "1+1" поспілкувалася із виданням "Караван историй" та зазначила, які якості цінує в людях. 

"Я просто люблю чіткість, організованість, компетентність. Дуже ціную ці якості в людях і дуже люблю свою роботу. Іноді трапляється й таке, що за звичкою переношу свою схильність все контролювати з робочих стосунків у сім'ю. Заносить, каюсь. Іноді навіть забуваю це приховувати.  Домашні миряться, але періодично піднімають повстання. Тоді я ретируюся — особливо якщо мова не про принципові для мене речі", — розповіла Наталія. 

Також Наталія Мосейчук поділилася із читачами журналу історією знайомства зі своїм коханим чоловіком. 

"Перша зустріч відбулася 17 років тому, коли Ілля ще не був одружений, а я вже була заміжня і народила первістка. Це, скажу вам відверто, було невдале і небажане знайомство. Я стояла на зупинці громадського транспорту. Була страшна злива, я без парасольки і вже без всякої надії на автобус. Ілля проїжджав мимо, запропонував підвезти до метро. Але я відмовилася, а він вмовляти не став. Після цього випадку ми не бачилися вісім років. Вдруге зустрілися, коли колишні стосунки в наших сім'ях не склалися, а про нові у нас не вистачало ні сил, ні часу замислюватися. Обмежилися ввічливою бесідою на загальні теми. Нас потягнуло один до одного пізніше, коли загоїлися душевні рани. Ми дуже зворушливо дружили. Дійсно дружили. І кожен день нашої дружби, а пізніше і більш глибоких стосунків, приносив — і приносить — масу незабутніх вражень". 

Крім того, телеведуча розповіла виданню про захоплення кулінарією та поділилася, якими смаколиками частує рідних.

avr_2330 avr_2359

Джерело

Вам также может понравиться

"Брала за горло" - Руслана рассказала, как прессовала Захарченко "Соперник у нас кретин, с этим все понятно" - Приходько рассказала, как Украине победить Россию (видео) Россия обвинила Украину в провале Самойловой на "Евровидении": названа удивительная причина (видео) "Композицию в сети восприняли по-разному" - Вышел официальный саундтрек "Евровидения-2018"

рекомендуем

Закрыть
"ДК икс-икс-икс Победы... Ну тупая!" - Скандальная звезда "Дома-2" взбесила поклонников безграмотностью (видео)