В прямому ефірі, прямо з трибуни! Холодницького жостко попустив горластого Ляшка, ввівши його в ступор (ВІДЕО)

Просмотры 115704 апреля 2018
Реклама

Антикорупційний прокурор Назар Холодницький у відповідь на звинувачення лідера Радикальної партії Олега Ляшка пригадав йому незрозумілі виграші в лотерею.

Розмова відбулася під час візиту антикорупційного прокурора в парламент, де він відповідав на запитання народних обранців.

«Звання генерала у 30 років отримали. Звання заслуженого юриста з рук президента отримали. Своїх друзів-бізнесменів консультуєте у своєму кабінеті. Чого вам не вистачає для повного щастя? І чи не шкода вам рибок, які цю всю дурню вашу слухали?» — виступив Ляшко.

«Мені для повного щастя не вистачає будинку в Козині та везіння в лотерею, Олегу Валерійовичу», — відповів Холодницький.

Джерело

Вам также может понравиться

"Реальных успехов нет, то нужно устроить большое шоу для б#дла" - Ветеран АТО высмеял "победобесие" (видео) Оперативное видео: в сети показали задержание диверсанта "ДНР" "Украина не будет больше участвовать в координационных органах СНГ" - Порошенко (видео) Маленька палата на двох, заходжу провідати бійця. На сусідньому ліжку сидить старенький дідусь.. 89 років.. Страшенно побитий…

рекомендуем

Закрыть
Генералы НАТО стыкаются с таким впервые : террористы ДНР шокировали мир сверхсовременным снайперским комплексом (видео)