"З острівцем домовитися не вдасться!" - Омелян розповів, як працює програма з підвищення безпеки на дорогах (видео)

Просмотры 22011 января 2018
Реклама
"Для чого острівці безпеки чи кола на в’їзді в населені пункти?

Ми чудово їздимо і дотримуємося швидкісного режиму! Ну, можливо, інколи незначно перевищуємо швидкість, але повністю контролюємо ситуацію!

Одним із нових напрямків роботи Міністерства інфраструктури у 2017 році стала Безпека руху.
Тисячі українців гинуло на автошляхах щороку, але будь-які якісні зміни обмежувалися ритуальними плачами Ярославни, коли кількість смертей внаслідок якоїсь ДТП ставала занадто резонансною.

Ми розробили Програму спеціальних заходів, які спрямовані на скорочення смертності мінімум вдвічі впродовж 2018-20 рр і впровадження Vision Zero у п’ятирічній перспективі. Це і острівці безпеки, і кола, і освітлені пішохідні переходи, і «лежачі поліцейські», і обмеження швидкості до 50 км/год в населених пунктах, і багато іншого... спершу в місцях найбільшої концентрації ДТП і далі по всій країні.

Програма вже працює і ось перші приклади, що дає ефект.

Невідомо, скільки життів кожен з цих водіїв міг забрати з собою, якби увірвався на такій швидкості в місто. А, так і він цілий, і наука на все життя: правил треба дотримуватися, з колом чи острівцем домовитися не вдасться!

А пригальмував би одразу - взагалі б не ставав прикладом для інших.

Дякую Славоміру Новаку, Ігорю Діденку, Арсену Авакову та Володимиру Гройсману за наполегливе втілення політики збереження життя!

" - на своїй сторінці в Facebook написав міністр інфраструктури Володимир Омелян

Вам также может понравиться

"Церковь Московского патриархата - это подразделение ФСБ! Неужели людям это до сих пор не понятно?" - Фарион (видео) Российские власти сообщили о крупной проблеме оккупантов в Крыму: помочь может только Украина С такими парнями Украина непобедима! Вы только послушайте этот голос. Просто мурашки по коже... (ВИДЕО) СКАНДАЛ на конгрессе Сочи: Делегация из Сирии встретила Лаврова криками “убийцы”... (Видео)

рекомендуем

Закрыть
Реальный п-ц… За такое должны сесть следаки и опера Голосеевского РОВД, а относительно прокурора минимум служебное несоответствие, — Гриценко