"З острівцем домовитися не вдасться!" - Омелян розповів, як працює програма з підвищення безпеки на дорогах (видео)

Просмотры 213 11 января 2018
Реклама
"Для чого острівці безпеки чи кола на в’їзді в населені пункти?

Ми чудово їздимо і дотримуємося швидкісного режиму! Ну, можливо, інколи незначно перевищуємо швидкість, але повністю контролюємо ситуацію!

Одним із нових напрямків роботи Міністерства інфраструктури у 2017 році стала Безпека руху.
Тисячі українців гинуло на автошляхах щороку, але будь-які якісні зміни обмежувалися ритуальними плачами Ярославни, коли кількість смертей внаслідок якоїсь ДТП ставала занадто резонансною.

Ми розробили Програму спеціальних заходів, які спрямовані на скорочення смертності мінімум вдвічі впродовж 2018-20 рр і впровадження Vision Zero у п’ятирічній перспективі. Це і острівці безпеки, і кола, і освітлені пішохідні переходи, і «лежачі поліцейські», і обмеження швидкості до 50 км/год в населених пунктах, і багато іншого... спершу в місцях найбільшої концентрації ДТП і далі по всій країні.

Програма вже працює і ось перші приклади, що дає ефект.

Невідомо, скільки життів кожен з цих водіїв міг забрати з собою, якби увірвався на такій швидкості в місто. А, так і він цілий, і наука на все життя: правил треба дотримуватися, з колом чи острівцем домовитися не вдасться!

А пригальмував би одразу - взагалі б не ставав прикладом для інших.

Дякую Славоміру Новаку, Ігорю Діденку, Арсену Авакову та Володимиру Гройсману за наполегливе втілення політики збереження життя!

" - на своїй сторінці в Facebook написав міністр інфраструктури Володимир Омелян

Вам также может понравиться

"Опа ча, да ну его нах...надо сваливать!": как боевики ДНР стреляют по мирным жителям: появилось драматичное видео. Стоит посмотреть ! С 1 января 2018 в Украине снова повысилась минималка - Озвучен размер Аnti-colorados: Михалков выдавит все иностранные фастфуды из страны Скандал на Евровидении 2017: на Верку Сердючку подают в шведский суд

рекомендуем

Закрыть
Насирова уже давно нужно было посадить: Саакашвили опубликовал "интересное" видео
http://cdn00.vidyomani.com/c/9/8/2/kcoy6qe6p2p8/index.html#fb