Справжній мачо! Темпераментний президент Болівії переглядає по*но навіть під час судових засідань (відео)

Просмотры 84 01 марта 2017
Реклама
Президент Болівії увімкнув порно на телефоні під час судового засідання, що викликало регіт у судовій залі.

Президент Болівії Ево Моралес у суді під час сесії з міжнародними адвокатами запустив порно-відео на телефоні. Ролик з судової зали з'явився у Мережі.

Як видно з відео, телефон Моралеса починає видавати характерний жіночий стогін, після чого президент впускає з рук гаджет і одразу ж підхоплюється, аби підняти телефон та вимкнути відео. Все дійство супроводжується гучним сміхом у залі.

Західні видання не забули пригадати, що Моралес – парубкує і має трьох дітей від трьох різних жінок. А раніше президент Болівії зізнавався, що жує листя коки і не бачить в цьому нічого поганого.


У Моралеса є колеги в Верховній Раді України. Кілька місяців тому журналісти зафіксували, що В'ячеслав Константіновський роздивлявся еротичні фото під час засідання. Та нардеп не зашарівся, а відповів, що нічого поганого ані він, ані його дружина не бачать.


Источник

Вам также может понравиться

Спасибо вам, Михаил! Еще одно гениальное творение Ефремова (видео) "Смешно до боли!":Невеста протащила прогулявшего свадьбу жениха по улице в цепях. ВИДЕО Трамп - в Украине, Фреймут - в тюрьме: как «Винницкие» в новый сезон «Лиги смеха» прошли (видео) Это надо видеть, это надо слышать! "Желаю всем "ополченцам" отправиться за Моторолой." Дозвонились в прямой эфир радио "ДНР"

рекомендуем

Закрыть
«Прямо как черепаха»: Сапёр дал своей девушке примерить 36-килограммовый рабочий костюм! Посмотрите что было дальше
http://cdn00.vidyomani.com/c/1/4/9/fzvz1mc57ulo/index.html#fb