Справжній мачо! Темпераментний президент Болівії переглядає по*но навіть під час судових засідань (відео)

Просмотры 84 01 Март 2017
Реклама
Президент Болівії увімкнув порно на телефоні під час судового засідання, що викликало регіт у судовій залі.

Президент Болівії Ево Моралес у суді під час сесії з міжнародними адвокатами запустив порно-відео на телефоні. Ролик з судової зали з'явився у Мережі.

Як видно з відео, телефон Моралеса починає видавати характерний жіночий стогін, після чого президент впускає з рук гаджет і одразу ж підхоплюється, аби підняти телефон та вимкнути відео. Все дійство супроводжується гучним сміхом у залі.

Західні видання не забули пригадати, що Моралес – парубкує і має трьох дітей від трьох різних жінок. А раніше президент Болівії зізнавався, що жує листя коки і не бачить в цьому нічого поганого.


У Моралеса є колеги в Верховній Раді України. Кілька місяців тому журналісти зафіксували, що В'ячеслав Константіновський роздивлявся еротичні фото під час засідання. Та нардеп не зашарівся, а відповів, що нічого поганого ані він, ані його дружина не бачать.


Источник

Вам также может понравиться

"В гриме Вас не узнать. Галкин? Задорнов? Евгений Петросян? А может Безруков?" - 26 марта, митинг Навального, троллинг 80-го уровня Кремлевский журналист опубликовал кадры "унижения" Путина А Вы не задумывались, почему Украина получила безвиз в Европу, а Россия нет? Ответ на этот вопрос кроется в этом видео! Смотрим «Битва року»: Користувачі шоковані «найжорстокішим» поєдинком в історії

рекомендуем

Закрыть
В Росии прохожие увидели надпись"ПУТИН УХОДИ" на автомобиле... В то что происходило дальше трудно поверить. (Видео)