Справжній мачо! Темпераментний президент Болівії переглядає по*но навіть під час судових засідань (відео)

Просмотры 11201 марта 2017
Реклама
Президент Болівії увімкнув порно на телефоні під час судового засідання, що викликало регіт у судовій залі.

Президент Болівії Ево Моралес у суді під час сесії з міжнародними адвокатами запустив порно-відео на телефоні. Ролик з судової зали з'явився у Мережі.

Як видно з відео, телефон Моралеса починає видавати характерний жіночий стогін, після чого президент впускає з рук гаджет і одразу ж підхоплюється, аби підняти телефон та вимкнути відео. Все дійство супроводжується гучним сміхом у залі.

Західні видання не забули пригадати, що Моралес – парубкує і має трьох дітей від трьох різних жінок. А раніше президент Болівії зізнавався, що жує листя коки і не бачить в цьому нічого поганого.


У Моралеса є колеги в Верховній Раді України. Кілька місяців тому журналісти зафіксували, що В'ячеслав Константіновський роздивлявся еротичні фото під час засідання. Та нардеп не зашарівся, а відповів, що нічого поганого ані він, ані його дружина не бачать.


Источник

Вам также может понравиться

Ватник хотел кинуть таксиста, но вы только посмотрите, что из этого вышло ! ВИДЕО Наш дурдом за Путина: хит кремлевских бабушек высмеяли в соцсети Анекдот от Виктора Шендеровича, прекрасно описывающий "особый путь" России и ее отношения с Западом (видео) "Бандеровцы взорвали единственную русскую школу...": сеть взорвало видео, о том как работает "Рос. пропаганда".

рекомендуем

Закрыть
Це треба бачити,це треба чути! ГРІФИНИ ЗАКАРПАТСЬКОЮ " ПЕРША ВЕЧЕРИНКА " (УВАГА 18+)