"За#б#ла уже!" Скрипін обматюкав Тетяну Чорновол в прямому ефірі, через її брехню. Дивитись усім (16+)

Просмотры 934215 июня 2018
Реклама

Нагадаємо, Тетяна Чорновол народний депутат України VIII скликання, українська журналістка. Знана в Україні за свої резонансні та ризиковані розслідування корупційних схем та політичні акції. У минулому — урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики та радник міністра внутрішніх справ України.

Наразі є членом депутатської фракції політичної партії «Народний Фронт», комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, заступником голови Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин розкрадання державних коштів.


Джерело: 24-online.com.ua

Вам также может понравиться

Люди, прохання максимально поширити! За проханням рідних Ірини, виставляю картку батька, бо не має за що поховати... "Чому він їх соромится?" На ТСН посипалися прокльони та погрози після розповіді про родину Олега Винника (відео) "Сбежал из ДНР" - Украинские пограничники задержали на Донетчине боевика "Оплота" (видео) Будьте осторожны! В Киеве задержали уличных воровок, которые с помощью гипноза ограбили мужчину (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Мы не ожидали.." 95 Квартал сделал необычный подарок военным в зоне АТО: фото