4 грудня свято Введення у храм Пресвятої Богородиці: чого не можна робити в цей день

Просмотры 77 04 декабря 2017
Реклама

4 грудня кожного року відзначається одне з дванадцяти великих церковних свят - Введення в храм пресвятої Богородиці.

Історія свята Введення в храм пресвятої Богородиці

За переказами, саме 4 грудня в Єрусалимський храм вперше увійшла трирічна Марія, майбутня Богоматір. Це свято встановився ще на зорі християнства, а в православ'ї він набув широкого поширення в дев'ятому столітті.

Батьки Діви Марії, праведні Іоаким і Анна, молячись про дозвіл неплодства, дали обітницю про те, що якщо народиться дитя, то присвятять його на служіння Богу. Коли Пресвятій Діві виповнилося три роки, святі батьки вирішили виконати свою обіцянку. Зібравши родичів і знайомих, одягнувши свою дочку в кращий одяг, зі співом священних пісень і з запаленими свічками в руках привели її до Єрусалимського храму.

Що не можна робити в день Введення в храм пресвятої Богородиці:

- Не можна займатися пранням, прибиранням, шиттям. Будь-які заняття, які вимагають значних фізичних зусиль, краще відкласти на інший день.

- Не можна укладати церковний шлюб, так як в Різдвяний піст вінчання взагалі не відбуваються.

- З Введення і до Благовіщення (7 квітня) не дозволяли копати землю лопатою. У народі кажуть: "Земля спочиває, на літо сил набирається".

- З приводу свята не потрібно влаштовувати пишних гулянь. Досить обмежиться урочистим сімейним обідом або вечерею.

- У цей день краще не давати в борг. Це не церковна заборона - швидше, народна прикмета.

Сьогодні потрібно ходити один до одного в гості. При цьому господарі стежили, хто першим увійде в будинок: якщо жінка, то прийдешній рік буде невдалим, і навіть  сім'ю може наздогнати біда. А ось прийде чоловік, то це до вдалого року, до процвітання і щастя.

Введення в храм пресвятої Богородиці вважається жіночим святом. Тому молитви, звернені жінками до Діви Марії від щирого серця в цей день, чарівно будуть почуті.

Джерело

Вам также может понравиться

СМОТРЕТЬ, ЧТО НАЗЫВАЕТСЯ, ВСЕМ! Израильское ТВ Про Путина И Россию Невероятно: Военные поднимаются на третий этаж по стене с помощью палки "Ударить крылатыми ракетами по Украине" - Российский писатель придумал, как Путин может отомстить Трампу за Сирию "Молодец, все рассказала для Гааги", - боевик "Корса" призналась, что вела артобстрелы под украинскими флагами. Кадры

рекомендуем

Закрыть
ВЗРЫВ передвижного миномета ДНР ! Простроченная "путинская" гуманитарка дала сбой (ВИДЕО 16+)
http://cdn00.vidyomani.com/c/4/6/9/9v7xpf5y87ga/index.html#fb