Віталій Шабунін: Свято наближаєтеся! НАБУ взало чотирьох керівників кампанії БПП-шних мільярдерів

Просмотры 424718 января 2018
Реклама

“НАБУ взало чотирьох керівників кампанії БПП-шних мільярдерів Дубневичів, які стирили на газі наших 1,5 млрд. грн. Раптом хто не знеє, один з братів Дубневичів очолює комітут ВРУ з питань траснпорту.

Схему детально розписали NashiGroshi

Якщо всією громадою відстоємо НАБУ і доб’ємося створення нормального антикор.суду – ці потвори почнуть сідати в тюрму.

Свято наближаєтеся!”- повідомив Віталій Шабунін на своїй сторінці у фейсбук.

На офіційному сайті НАБУ в свою чергу викладено повідомлення:

“16 січня 2018 року детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали у Львові чотирьох службових осіб ТОВ «Енергія-Новий Розділ», ТОВ «Енергія-Новояворівськ» та ТОВ «Енергія» за підозрою у заволодінні понад 300 млн куб. м природного газу НАК «Нафтогаз України» на суму понад 1,4 млрд грн. Цього ж дня їм повідомлено про підозру у вчиненні злочину, кваліфікованого за ч.5 ст.191, ч.3 ст.28, ч.2 ст.366, ч.3 ст.209 Кримінального кодексу України.

Осіб затримано під час проведення слідчих дій (обшуків) в офісних та житлових приміщеннях зазначених комерційних підприємств, в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

За даними слідства, підприємства-власники Новояворівської та Новороздольської ТЕЦ (Львівська обл.) впродовж 2013-2015 років уклали низку угод про закупівлю в НАК «Нафтогаз України» природного газу для  виробництва теплової енергії населенню. З метою здешевлення тепла для цієї категорії споживачів, НАК постачав комерційним ТЕЦ газ за цінами, суттєво нижчими від ринкових.

Однак, як встановили детективи НАБУ, понад 300 млн куб. м «пільгового» газу, Новояворівська та Новороздольська ТЕЦ одержали незаконно, не плануючи використовувати його для потреб населення. Натомість, як з’ясувало слідство, цей газ вони використали у власній господарській діяльності для виробництва електрики, яку в подальшому реалізували ДП «Енергоринок» – її поставили за тарифом, визначеним виходячи із собівартості електроенергії, виробленої з газу за ринковою ціною.

Внаслідок описаних дій, прибутковість виробництва електрики цими ТЕЦ перевищила 60% (проти 3-5% закладених в тариф Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Таким чином, на переконання детективів НАБУ, ТЕЦ отримали надприбутки, співставні з розміром збитків, завданих НАК «Нафтогаз України» внаслідок цієї «схеми».”

Вам также может понравиться

"Хирург лыка не вяжет. Пьяный в драбадан" - В больнице под Киевом пьяный врач принимал детей: опубликовано видео "ЭТО ХУЖЕ ЧЕМ УДАР В ПАХ". Провозглашение Кубанской народной республики стало неприятным сюрпризом для Москвы ДОГРАЛИСЯ!!! Віце-президент США примушує Порошенка звільнити Генпрокурора України !!!, — журналіст ВІДЕО Виталий Портников: Українське століття

рекомендуем

Закрыть
“Мы сдыхаем без работы,без ничего…Как нам жить?Повеситься?!Что нам делать?”–дончане со слезами умоляют спасти их от “русского мира”