“Якби не вантажівка, ви б мене не наздогнали” – П'яний священик влаштував погоню патрульним (відео)

Просмотры 21620 апреля 2018
Реклама
Священослужитель з Калуша (Івано-Франківська область) влаштував погоню патрульним, яка завершилася ДТП. Легковик священика врізався в причіп вантажівки. Травми отримала пасажирка, яку водій представив, як свою сестру.

Погоня розпочалася після того, як водій “Шкоди”, помітивши патрульну автівку, різко звернув з головної дороги, не увімкнувши показник повороту. Патрульні намагалися зупинити авто, однак водій не реагував. Погоня завершилася ДТП на перехресті вулиць Галицька-Калуське шосе, коли легковик врізався у причіп вантажівки. В результаті ДТП травм водій не зазнав, на відміну від дівчини, яка знаходилася в авто. Пасажирку священика забрала швидка, передає gazetka з посиланням на mi100.

Під час розмови з патрульним водій-втікач спочатку представився працівником поліції, лише потім патрульні з’ясували, що він священик з Калуша. Спочатку горе-водій повідомив, що дівчина підсіла до нього в авто, пізніше заявив, що це його сестра.

У розмові з патрульним покаявся, однак зазначив, якщо б не вантажівка, поліція його б не наздогнала.

Порушник зізнався, що вживав спиртне, однак на місці освідчення на драгері не пройшов. У медзакладі експертиза показала в його крові 1, 91 проміле алкоголю.

Сьогодні керівництво УГКЦ на своєму офіційному сайті заявило, що дії священика засуджує.

Священнослужителю Сергію Буселу заборонено публічно священнодіяти та виконувати 

Вам также может понравиться

"Хрущевский ботинок": Климкин жестко прошелся по Лаврову и Ко “Никакой Кирилл нам не помешает” - Порошенко выступил с громким заявлением по поводу Единой поместной православной церкви Ви тільки подивіться на це! Ще жива Іринка у прокуратурі Київської обл. добивається правди, виграє суди, але прокурори бездіють.. Осторожно! После просмотра резко появляется запах сырой земли! (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Путин не переживет этого" Разрушение Керченского моста в Крым: опубликовано видео о крупной ошибке российских строителей