И ТУТ ПУ ПОБЛЕДНЕЛ... Скрипаль пришел в себя... Весь мир узнал правду. ЧИТАТЬ ВСЕМ !!!

Просмотры 153909 апреля 2018
Реклама

РЕКОМЕНДУЕМ : Военная техника России 7 апреля перешла границу Украины! (видео) ↑↑↑

Будинок колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля в британському Солсбері, а також ресторан Zizzi і паб The Mill, де він бував у день отруєння 4 березня, найімовірніше, знесуть, повідомила газета Mail on Sunday.

Нервово-паралітичний агент “Новачок” намазали вранці 4 березня на дверну ручку в будинку колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля у британському Солсбері. Про це 8 квітня повідомило видання Mail on Sunday із посиланням на дані закритого брифінгу британських спецслужб.

ЗМІ зазначає, що “росіяни хотіли, щоб їхні агенти покинули країну до того, як подіє отрута”, тому знизили її токсичність і намазали на ручку у формі прозорого гелю без запаху, оскільки якби Скрипалі вдихнули “Новачок”, вони швидко померли б.

За даними джерел видання, Скрипаль першим узявся за двері, тому дістав більшу дозу речовини, ніж його дочка Юлія, яка, ймовірно, доторкнулася до ручки після нього.

Газета пише, що “цілком випадково” у лікарні, куди доправили Скрипалів після отруєння, перебували лікарі, які пройшли тренінг із допомоги постраждалим від хімічної зброї.

Співрозмовники видання повідомили, що російські агенти спостерігали за Скрипалем два тижні і вибрали днем атаки неділю, щоб до дверної ручки не доторкнувся листоноша або хтось іще, оскільки отруту довелося б намазувати ще раз і збільшився б ризик виявлення.

Від джерела видання у службах безпеки також стало відомо, що в Москві розраховували на смерть Скрипалів і їхнє одужання стало для РФ “великим розчаруванням”.

Mail on Sunday зазначає, що будинок Скрипаля, а також ресторан Zizzi і паб The Mill, найімовірніше, знесуть. Окрім цього, навколо місць, де Скрипалі побували в день отруєння, зведуть огорожі, які будуть там мінімум півроку.

29 березня стало відомо, що Юлія Скрипаль прийшла до тями і почала розмовляти, а 30 березня лікарі розповіли, що вона в лікарні почала їсти і пити.

6 квітня стало відомо, що стан Скрипаля більше не є критичним.

Джерело

Вам также может понравиться

В России нашли мертвой таинственно исчезнувшую звезду "Дома-2" "Надо срочно менять динамику поведения и Путин как азартный игрок бросает на кон новую карту" - Андрей Пионтковский США ответили мощным ударом на высылку дипломатов: в Вашингтоне прекращают вещание рупора пропаганды Russia Today (видео) Увидел ту *опу над которои придется летать дрон "Почты России" принял решение совершить су#цид (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Провокация росСМИ" - В сети появилось видео инцидента между Порошенко и пропагандисткой