Ukraine
27 января 2018 ( Просмотры 698 )
Реклама

Ніж у спину Україні: у Раді Європи пішли на підлий крок через гроші Росії

Через те, що Росія не заплатила членський внесок у розмірі близько 50 млн євро до Ради Європи, в організації пояснюють працівникам, що зарплати не будуть індексувати через непоступливу позицію України, у зв'язку з чим дають завдання критикувати та створювати проблеми українській делегації.

Про це розповів віце-президент ПАРЄ, голова української делегації Володимир Ар'єв, передає "Укрінформ".

"Загалом, атмосфера в Раді Європі стає все більш відмінною від тієї, яку закладали засновники організації. Правам людини та захистові демократії стає некомфортно, як тільки мова заходить про гроші. Зараз мені декілька людей сказали, що Україну намагаються зробити винною, тому що ми стоїмо на шляху 50 млн євро від Росії", - повідав Ар'єв.

Він заявив, що в РЄ є внутрішня вказівка протидіяти українській делегації.

"Секретаріату Ради Європи говорять, що індексування зарплат їм не відбувається через непоступливість українців. Дають завдання починати нас максимально критикувати та створювати проблеми. Уявляєте, не агресору-Росії, а Україні, яка є жертвою агресії", - розповів глава української делегації.

Він переконаний, що "ці візантійські ігрища погано закінчаться для Ради Європи".

Источник: Обозреватель

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

16-го січня загинув смертю хоробрих друг “Спікер”, боєць ДУК “Правий сектор” Дифтерия в Украину придет молниеносно: врач рассказал об опасной эпидемии "Мужик, я свой": В Киеве мужчина с "ксивой" советника главы комитета Рады устроил пьяный дебош Визнали генієм: український школяр вразив США