Ви тільки подивіться на це! Ще жива Іринка у прокуратурі Київської обл. добивається правди, виграє суди, але прокурори бездіють..

Просмотры 819601 января 2018
Реклама
Коли у правозахисниці Ірини Ноздровської, сестру якої збив мажор-наркоман, урвався терпець через саботаж і кришування злочинців прокурорськими виродками, вона пояснила це в прокуратурі, як змогла. За півтора роки вона змогла переконати суд, що вбивцю її сестри Світлани не можна відпустити по амністії, попри погрози від друзів та родичів вбивці Дмитра Росошанського. За це Ірина поплатилась життям - її тіло сьогодні знайшли в річці неподалік від Києва.

Вічна пам'ять Ірині, а її вбивцям - бажаємо справжнього правосуддя і справедливого пожиттєвого покарання.

Якщо ви маєте бажання допомогти родині Ірини Ноздровської, можна переказати гроші на картку її матері
4149-4996-4196-3200 (Дуняк Катерина Меркуріївна) Ваша допомога буде дуже доречною підтримкою для родини, на яку звалилося стільки горя.

Типова Україна

Вам также может понравиться

Россия нанесла новый удар по оккупированному Донбассу: Казанский рассказал о подлом решении Москвы "Как работает легендарная "Третья сила" - Ярош показал секретное подразделения ВСУ на Донбассе (видео) "Путинская прост#тутка иди домой" - В Киеве возле памятника Ватутину произошла потасовка с охраной Бойко (видео) "Работала "Альфа", но ее никто не видел..." - "Задержание" Саакашвили в Киеве (все подробности, видео)

рекомендуем

Закрыть
Зрада зрадная! - В казармах на полигоне "Широкий Лан" начали монтаж внутренних простенков (видео)