“Батьки думали, що вона просто захворіла”: 11-річна дівчинка народила дитину від брата-підлітка

Просмотры 153207 февраля 2018
Реклама

"Винятковий" випадок стався в Іспанії. Батьки школярки не підозрювали про її вагітність і думали, що вона просто захворіла.

Дівчинку зі скаргами на болі в животі привезли в госпіталь батьки. Вони були впевнені, що у дочки кишковий розлад.

Яке ж було здивування, коли в ході медичного огляду з'ясувалося, що маленька пацієнтка вагітна. Після пологів в лікарню була викликана поліція. Під підозру потрапив 14-річний брат юної матері.

За місцевими законами підліткові не загрожує будь-яка кримінальна відповідальність. У 2013 році в Іспанії був підвищений вік згоди з 13 до 16 років. Виняток робиться в разі, якщо в контакт вступають підлітки з невеликою різницею у віці.

Більш того, іспанське законодавство не забороняє інцест за умови, що родичі вступають в статеві відносини добровільно. Щоб поставити крапку в цій історії, буде проведена ДНК-експертиза. У місцевому Департаменті охорони здоров'я цей випадок назвали винятковим.

Раніше в Омську 12-річна дівчинка завагітніла від свого батька. Цікаве становище дівчини виявили випадково. Мати школярки призвела її до лікаря через постійні скарги на нездужання – запаморочення і нудоту.

Обстеження показало, що у дитини пізній термін вагітності, який передбачає лише один вихід – пологи. Після виявлених обставин мати підлітка звернулася в поліцію.

Джерело

Вам также может понравиться

"Зато КРЫМНАШ!" - Как Путин сливает Дальний Восток китайцам! Это по Кремль-ТВ не покажут! (видео) Нет ни флага, ни гимна: в Украине разгромили россиян как народ ПО СИРИИ. Сейчас разносят инфу, что погибло более 600 россиян… в Москве шок и тишина… Не помогли ни дутые С-400, ни “новейшее российское вооружение”. Еще не выступила, но уже позорится: россияне обескуражены Самойловой на "Евровидении" – кадры

рекомендуем

Закрыть
"Заморозить можно только временно" - Экс-главарь ДНР сделал грозный намек насчет войны с Украиной (видео)