“Батьки думали, що вона просто захворіла”: 11-річна дівчинка народила дитину від брата-підлітка

Просмотры 153307 февраля 2018
Реклама

"Винятковий" випадок стався в Іспанії. Батьки школярки не підозрювали про її вагітність і думали, що вона просто захворіла.

Дівчинку зі скаргами на болі в животі привезли в госпіталь батьки. Вони були впевнені, що у дочки кишковий розлад.

Яке ж було здивування, коли в ході медичного огляду з'ясувалося, що маленька пацієнтка вагітна. Після пологів в лікарню була викликана поліція. Під підозру потрапив 14-річний брат юної матері.

За місцевими законами підліткові не загрожує будь-яка кримінальна відповідальність. У 2013 році в Іспанії був підвищений вік згоди з 13 до 16 років. Виняток робиться в разі, якщо в контакт вступають підлітки з невеликою різницею у віці.

Більш того, іспанське законодавство не забороняє інцест за умови, що родичі вступають в статеві відносини добровільно. Щоб поставити крапку в цій історії, буде проведена ДНК-експертиза. У місцевому Департаменті охорони здоров'я цей випадок назвали винятковим.

Раніше в Омську 12-річна дівчинка завагітніла від свого батька. Цікаве становище дівчини виявили випадково. Мати школярки призвела її до лікаря через постійні скарги на нездужання – запаморочення і нудоту.

Обстеження показало, що у дитини пізній термін вагітності, який передбачає лише один вихід – пологи. Після виявлених обставин мати підлітка звернулася в поліцію.

Джерело

Вам также может понравиться

Шедеврально! Шнуров в прямом эфире обматерил Путина и его 86% поддержки, не каждый в РФ так сможет! (ВИДЕО 18+) "И интернет ваш нам, также, не нужон" - Суд запретил Telegram в России (видео) В Сирии разбился российский вертолет - Есть погибшие (видео) "Это Крым оторвался и плывет" - В России по реке плыл огромный кусок асфальта (видео)

рекомендуем

Закрыть
Лютый п3дц! - На России "пушечное мясо" готовят с пеленок! (видео)