Влащенко з Портновим, а тепер Гордон з Бондаренко.. Журналіст, котрий випускає в ефір інтерв'ю з ворогом, стає із цим ворогом на один щабель

Просмотры 52106 февраля 2018
Реклама

Кілька років тому я робила інтерв’ю з Сергієм Рахманіним – одним з провідних, як мені здавалось, українських журналістів. Я запитала його – як він ставиться до того, що представники українських ЗМІ беруть інтерв’ю у людей, які в іншій – правовій та цивілізованій країні – давно би сиділи за ґратами: корупціонерів, злодіїв чи агентів ворожих держав. На моє здивування, Рахманін тоді не дав прямої відповіді…. Однак я своєї думки не змінювала і змінювати не збираюсь – журналіст, котрий публікує – чи випускає в ефір, як у випадку з Гордоном – інтерв’ю з ворогом, стає із цим ворогом на один щабель.. влащенко з портновим, ось тепер гордон з бондаренко. тенденція, однак…І не треба заливати про стандарти журналістики. Хоча б тому,що у нас, насправді, журналістики не існує. є копірайтинг/рерайтинг, латентні “джинсовики”, грантоздобувачі, обслуга олігархів і Мінстець. ото й уся українська журналістика. 

І ще. У вас не виникає відчуття, що скоро ми усіх цих людей, які ненавидять Україну і чомусь регулярно стали з’являться в УКРАЇНСЬКИХ ЗМІ – знову побачимо в парламенті? і це буде останнє, що побачимо ми у поки що суверенній Україні.

Galya Plachynda

Вам также может понравиться

Поляк на відпочинку у Микуличині зняв наш червоно-чорний прапор. Ви тільки подивіться, що було дальше (відео) "В 2018 году заработает первый вертолетный отряд службы реагирования: 55 вертолетов обеспечат покрытие по всей стране" - Аваков (видео) "Как вампиры на чеснок !" В сети появилось видео реакции русских на фразу "Слава Украине". Смотрим... 18+ Харьковские коммунальщики повеселили укладкой асфальта в лужи(видео)

рекомендуем

Закрыть
Боевики "ДНР" потребовали от российских военных убираться с Донбасса: названа причина конфликта