Терміново! Закарпаття йде під воду! Те, що там зараз відбувається важко описати словами! (Відео з місця події)

Просмотры 22497315 июня 2018
Реклама
На Закарпатті грудневий паводок. Його вже порівнюють із катастрофічними повенями 98-го та 2001-го років. Через сильні опади у воді опинилися десятки сіл. Найбільше потерпають Тячівський, Виноградівський, Іршавський та Хустський райони.

Залито понад 1100-господарств та понад 121 гектарів сільгоспугідь. Через затоплені дороги, зруйновані мости та селеві потоки, деякі села та присілки відрізані від світу. 305 метрів дамб зруйновані. Райцентр Хуст та Міжгір'я залишилися без води - там відімкнути водозабори.

Найкритичнішою залишається ситуація у с.Вільхівці на Тячівщині. Через загрозу прориву дамби там евакуювали понад 1200 людей. До родичів уже переселилися кілька сотень селян. Евакуація триває.

Через зруйнований міст відрізані од світу 60 будинків у Колочаві, це Міжгірський район. Так само пошкоджено 110 метрів дороги, що веде до присілка Гирсовець. Біля села Репинне стався великий зсув ґрунту на сільську дорогу. У Тячівському районі зафіксовано селевий потік. Поблизу с.Ганичі стався нещасний випадок - у повноводну річку з'їхала вантажівка. Водія досі не знайшли.

У райцентрі Хуст підтоплено 130 господ. Обмежений рух на трасі Мукачеве – Рогатин у районі іршавської Вільхівки та хустської Сокирниці. Прорвало дамбу і у селі Боржавське. Люди всю ніч її укріплювали, проте вона не встояла.

webgazeta.top

Вам также может понравиться

ВОСКРЕС чи НЕ ПОМИРАВ? Канадський слід Януковича-молодшого. Опубліковано ВІДЕО журналістського розслідування Крик душі… В мене питання до Гройсмана …. Як можна сплатити за одне тільки опалення (квартири в 60 кв. м. ) 1.500 грв. при пенсії в 1.400 грв.( з підвищенням)? Готові до шоку? Відтепер заробітчанам які везуть зароблену потом і пекельною працею валюту з закордону потрібно буде сплатити УВАГА… "Пленки Онищенко" - Депутат обнародовал запись разговора с Порошенко (видео)

рекомендуем

Закрыть
Какие изменения ПДД ждут украинцев уже с 1 января: опубликована инфографика