"Ти ще раз підставиш хлопців, то більше тут не будеш!" Парасюк розігнав кодло "Донєцкіх мєнтов" через провокації (відео)

Просмотры 336 14 марта 2017
Реклама
Донецька поліція влаштувала провокацію проти одного із учасників блокади торгівлі з окупантами. У ветерана АТО відібрали зареєстровану зброю, на яку той, надав усі необхідні документи. Втім поліцейських це не влаштувало. АТОшника хотіли затримати. Лише втручанням народного депутата вдалося попередити незаконне затримання та вилучення зброї. Варто зазначити, що більшість військових у зоні АТО підтримують #блокада , а от донецькі "мєнти" чудять і влаштовую, за вказівкою свого шефа провокації, намагаючись видьоргнути хлопців по одному. Про це на писала  Вікторія Мамотюк у своєму фейсбук.

Вам также может понравиться

У Дзержинську СБУ затримала «агентесу» фейкової спецслужби терористів Троица-2017: на что предки советовали молодым девушкам обращать внимания в этот день, и за нарушение каких табу можно было получить наказание от небесных сил Савченко встретилась с украинскими военнопленными в ДНР (видео) "Я не хочу содержать генералов - сепаров!", - Боец АТО метко прокомментировал драку между генералом и ветераном АТО.

рекомендуем

Закрыть
Кива произвел фурор в эфире российского ТВ: СМИ опубликовали видео эмоционального выступления украинца, разозлившее россиян (видео)
http://cdn00.vidyomani.com/c/4/8/0/6zfn6305qg5f/index.html#fb