"Ти ще раз підставиш хлопців, то більше тут не будеш!" Парасюк розігнав кодло "Донєцкіх мєнтов" через провокації (відео)

Просмотры 381 14 марта 2017
Реклама
Донецька поліція влаштувала провокацію проти одного із учасників блокади торгівлі з окупантами. У ветерана АТО відібрали зареєстровану зброю, на яку той, надав усі необхідні документи. Втім поліцейських це не влаштувало. АТОшника хотіли затримати. Лише втручанням народного депутата вдалося попередити незаконне затримання та вилучення зброї. Варто зазначити, що більшість військових у зоні АТО підтримують #блокада , а от донецькі "мєнти" чудять і влаштовую, за вказівкою свого шефа провокації, намагаючись видьоргнути хлопців по одному. Про це на писала  Вікторія Мамотюк у своєму фейсбук.

Вам также может понравиться

Насирова уже давно нужно было посадить: Саакашвили опубликовал "интересное" видео Реальный п-ц… За такое должны сесть следаки и опера Голосеевского РОВД, а относительно прокурора минимум служебное несоответствие, — Гриценко "Работал под прикрытием..." - В Черкасской области СБУ задержала агента российских спецслужб (видео) В Сети опубликованы кадры добычи оружия “из шахт” на Донбассе – вот ответ завравшимся кремлевским лжецам в Гааге

рекомендуем

Закрыть
Украине дали совет, как защитить военных от судей-сепаратистов
http://cdn00.vidyomani.com/c/4/8/0/6zfn6305qg5f/index.html#fb