"Ти ще раз підставиш хлопців, то більше тут не будеш!" Парасюк розігнав кодло "Донєцкіх мєнтов" через провокації (відео)

Просмотры 41414 марта 2017
Реклама
Донецька поліція влаштувала провокацію проти одного із учасників блокади торгівлі з окупантами. У ветерана АТО відібрали зареєстровану зброю, на яку той, надав усі необхідні документи. Втім поліцейських це не влаштувало. АТОшника хотіли затримати. Лише втручанням народного депутата вдалося попередити незаконне затримання та вилучення зброї. Варто зазначити, що більшість військових у зоні АТО підтримують #блокада , а от донецькі "мєнти" чудять і влаштовую, за вказівкою свого шефа провокації, намагаючись видьоргнути хлопців по одному. Про це на писала  Вікторія Мамотюк у своєму фейсбук.

Вам также может понравиться

"Я не шучу! Я хочу стать премьер-министром!" - Саакашвили назвал должность своей мечты в Украине (видео) "Что делать? Не знаю. Может, перестать смотреть на часы?" - Результат проигранной информационной войны и полностью пропитых мозгов Роман Цимбалюк:“Не может быть!!! Неужели “Бук” нашли не в шахте “шахтеры” и “трактористы”. Это что же получается…” "Революция в Киеве без киевлян - это как секс без женщины! Политический кастрат пытается показать, что у него есть яйца" - Сергей Поярков

рекомендуем

Закрыть
Только что Порошенко опубликовал видео нового оружия для ВСУ и впечатлил Сеть - кадры