"Ти ще раз підставиш хлопців, то більше тут не будеш!" Парасюк розігнав кодло "Донєцкіх мєнтов" через провокації (відео)

Просмотры 336 14 Март 2017
Реклама
Донецька поліція влаштувала провокацію проти одного із учасників блокади торгівлі з окупантами. У ветерана АТО відібрали зареєстровану зброю, на яку той, надав усі необхідні документи. Втім поліцейських це не влаштувало. АТОшника хотіли затримати. Лише втручанням народного депутата вдалося попередити незаконне затримання та вилучення зброї. Варто зазначити, що більшість військових у зоні АТО підтримують #блокада , а от донецькі "мєнти" чудять і влаштовую, за вказівкою свого шефа провокації, намагаючись видьоргнути хлопців по одному. Про це на писала  Вікторія Мамотюк у своєму фейсбук.

Вам также может понравиться

Сначала "русский мир" звали и флаг украины топптали, а теперь - "уедим в Украину, а то в ДНР плохо". Краткая История Горловки 2014-2016 СРОЧНО! Эксперты призывают всю Украину не платить олигархам за коммуналку (ВИДЕО) Нардеп: Значить, ситуацію на Донбасі дестабілізують не 700 одиниць бронетехніки Росії і 30 тис. військових, а ВОЛОДЯ ПАРАСЮК! (відео) "Посвящается всем, кто защищает Украину от агрессора". Видео до мурашек.Смотреть всем

рекомендуем

Закрыть
Хай живе Бандера і його Держава! Військовослужбовці-резервісти вдосконалюють свою майстерність. (відео)