ВОСКРЕС чи НЕ ПОМИРАВ? Канадський слід Януковича-молодшого. Опубліковано ВІДЕО журналістського розслідування

Просмотры 2235406 февраля 2018
Реклама


Але виходить нестиковка. Давидов – уродженець Москви, а Янукович – Єнакієвого. Офіційна влада Росії так і не підтвердить загибель саме сина Януковича. Але у Севастополі зʼявиться могила.

Володимир Світличнй – українець, який працює у поліції розповів, що згодом після смерті Януковича-молодшого, троє громадян Росії приїхали до Канади, винайняли кімнату в готелі.

А згодом, ті ж самі троє чоловіків засвітилися в автосалоні, купували якийсь дорогий автомобіль. Але після цього їхні паспорти уже ніде не з’являються. Один з трьох був дуже схожий на загиблого сина екс-президента.

 Квартал найдорожчих маєтків Торонто. Десь тут і розташований будинок, який купили за чверть мільйона доларів. Один із сусідів – бачив нових власників. Він одразу впізнав сина Януковича.

Тож, можливо, ніхто на Байкалі не тонув? А відео, яке показали спочатку російські, а потім, українські телеканали – фейк?

Джерело: tabloid.one

Відео

Вам также может понравиться

"Перестаньте туда ездить х*хлы проклятые!" - Портников пристыдил украинцев, едущих в Россию (видео) "Открыто демонстрирует свое союзничество с Россией. Подыгрывает Путину" - В Украине выдвинули обвинение против соседа (видео) Потерявшая ногу на войне Ольга Бенда: "Я лежала на руках у хлопцев, просила: "Дайте воды". Они поили меня с фляжки и отводили глаза…" Сеть взбесило видео с участницей "Бессмертного полка", одобряющей убийство украинцев

рекомендуем

Закрыть
Били трубами, табуретками по голові. Гарячою праскою прасували, поламаного доламували: Кіборг про 197 днів полону