ВОСКРЕС чи НЕ ПОМИРАВ? Канадський слід Януковича-молодшого. Опубліковано ВІДЕО журналістського розслідування

Просмотры 2651720 апреля 2018
Реклама


Але виходить нестиковка. Давидов – уродженець Москви, а Янукович – Єнакієвого. Офіційна влада Росії так і не підтвердить загибель саме сина Януковича. Але у Севастополі зʼявиться могила.

Володимир Світличнй – українець, який працює у поліції розповів, що згодом після смерті Януковича-молодшого, троє громадян Росії приїхали до Канади, винайняли кімнату в готелі.

А згодом, ті ж самі троє чоловіків засвітилися в автосалоні, купували якийсь дорогий автомобіль. Але після цього їхні паспорти уже ніде не з’являються. Один з трьох був дуже схожий на загиблого сина екс-президента.

 Квартал найдорожчих маєтків Торонто. Десь тут і розташований будинок, який купили за чверть мільйона доларів. Один із сусідів – бачив нових власників. Він одразу впізнав сина Януковича.

Тож, можливо, ніхто на Байкалі не тонув? А відео, яке показали спочатку російські, а потім, українські телеканали – фейк?

Джерело: tabloid.one

Відео

Вам также может понравиться

"Вставай, страна огромная" - Группа одесситов спела советский марш под гимн Украины (видео) "Этого от него никто не ожидал" - Украинский певец снялся в рекламе российского оператора (ВИДЕО) Дуже ВАЖЛИВО!!! Чому потрібно вже зараз міняти паспорт! Пояснення юриста. Максимальний РЕПОСТ! "Дети должны уметь стрелять c шести лет" - Савченко

рекомендуем

Закрыть
"ОПГ, с#ка?.." - Полиция вместе с журналистами и "скорой" спровоцировали водителя на нарушение и на камеры выписали штраф