ВОСКРЕС чи НЕ ПОМИРАВ? Канадський слід Януковича-молодшого. Опубліковано ВІДЕО журналістського розслідування

Просмотры 2816815 июня 2018
Реклама


Але виходить нестиковка. Давидов – уродженець Москви, а Янукович – Єнакієвого. Офіційна влада Росії так і не підтвердить загибель саме сина Януковича. Але у Севастополі зʼявиться могила.

Володимир Світличнй – українець, який працює у поліції розповів, що згодом після смерті Януковича-молодшого, троє громадян Росії приїхали до Канади, винайняли кімнату в готелі.

А згодом, ті ж самі троє чоловіків засвітилися в автосалоні, купували якийсь дорогий автомобіль. Але після цього їхні паспорти уже ніде не з’являються. Один з трьох був дуже схожий на загиблого сина екс-президента.

 Квартал найдорожчих маєтків Торонто. Десь тут і розташований будинок, який купили за чверть мільйона доларів. Один із сусідів – бачив нових власників. Він одразу впізнав сина Януковича.

Тож, можливо, ніхто на Байкалі не тонув? А відео, яке показали спочатку російські, а потім, українські телеканали – фейк?

Джерело: tabloid.one

Відео

Вам также может понравиться

"За Путина они готовы затянуть пояса, пить боярышник, есть кору..." - Алексей Арестович (видео) Церковный скандал в Запорожье - Возле храма УПЦ МП двух бойцов АТО избили за принесенные детские игрушки (видео) "Если бы за взятку отрубали руки, то брали бы зубами!" - Переаттестованные полицейские разводят водителя всего на 5 000 грн. (видео) “Обходьте цих «crazy ukrainians» десятою дорогою”- з’явились новини з наступного етапу міжнародних навчань у Німеччині

рекомендуем

Закрыть
Трамп и Макрон «похоронили» Путина: это фото взорвало сеть!