ВОСКРЕС чи НЕ ПОМИРАВ? Канадський слід Януковича-молодшого. Опубліковано ВІДЕО журналістського розслідування

Просмотры 2816415 июня 2018
Реклама


Але виходить нестиковка. Давидов – уродженець Москви, а Янукович – Єнакієвого. Офіційна влада Росії так і не підтвердить загибель саме сина Януковича. Але у Севастополі зʼявиться могила.

Володимир Світличнй – українець, який працює у поліції розповів, що згодом після смерті Януковича-молодшого, троє громадян Росії приїхали до Канади, винайняли кімнату в готелі.

А згодом, ті ж самі троє чоловіків засвітилися в автосалоні, купували якийсь дорогий автомобіль. Але після цього їхні паспорти уже ніде не з’являються. Один з трьох був дуже схожий на загиблого сина екс-президента.

 Квартал найдорожчих маєтків Торонто. Десь тут і розташований будинок, який купили за чверть мільйона доларів. Один із сусідів – бачив нових власників. Він одразу впізнав сина Януковича.

Тож, можливо, ніхто на Байкалі не тонув? А відео, яке показали спочатку російські, а потім, українські телеканали – фейк?

Джерело: tabloid.one

Відео

Вам также может понравиться

Спецподразделения СБУ, Нацгвардии и ВСУ отработали силовые спецоперации на антитеррористических учениях (видео) "Выпил, сел за руль, поехал, остановили, пошел буром" - Начальник Департамента патрульной полиции Жуков о задержании мужа юриста ЦПК Щербань "Сломали позвонки" - Избитый школьник рассказал о буллинге в престижном лицее Киева (видео) "Донецьким і не снилось, що можуть зробити з країною вінницькі базарники!" У Вінниці вночі демонтували пам'ятник Шевченку (ФОТО)

рекомендуем

Закрыть
Сліз не вистачає! “Живим ланцюгом”: сьогодні на Буковині українці на колінах зустріли загиблого Героя (ВІДЕО)