Є така чудова людина – Швайко Віталій Юрійович, його вчора Ірина Геращенка та Петро Порошенко витягли з плену ЛНР! Але є одна проблема!

Просмотры 4054 29 декабря 2017
Реклама

Ось вам трішки цікавої інформації!

Є така чудова людина – Швайко Віталій Юрійович, його вчора Ірина Геращенка та Петро Порошенко витягли з плену ЛНР! Але є одна проблема!

Цей Віталій з 2014 року, знаходить в базі «Миротворець».

В 2014 році, він активно підтримував Росію та ЛНР! Віталій хотів щоб у ЛНР швидше Рубль замінив Гривню… Але Віталія поліція ЛНР кинули за грати(за корупцію).
А коли прийшов час обміну полоненими він чомусь одразу полюбив Україну і захотів повернутися до Укров, Фашистів, Хунти і т.д… Цікаво ЧОМУ?
Рекомендую журналістам взяти інтерв’ю у Віталія. Він зараз знаходиться у «Науково-практичному центрі профілактичної та клінічної медицини» за адресою м. Київ вул. Верхня 5

Данило Яковлєв

Джерело

Вам также может понравиться

У Львові на АЗС "ОККО" автомобілі замість бензину заправляли водою Луценко: «Я полетів до Амстердаму на медичну діагностику. Гуляв центром міста, випадково зустрів Коломойського» "Думаю, все об этом знают..." - Гройсман рассказал, что будет с курсом гривни (видео) "Незарегистрированное оружие и листовки антиукраинского содержания" - СБУ провела обыски в организации "охраняющей" УПЦ в Запорожье (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Газпром! - Новое русское посмешище!" - Нафтогаз выиграл для Украины почти 80% годового ВПП. Абсолютное и унизительное поражение!
http://cdn00.vidyomani.com/c/8/6/0/194vzjhw1sl0/index.html#fb