Є така чудова людина – Швайко Віталій Юрійович, його вчора Ірина Геращенка та Петро Порошенко витягли з плену ЛНР! Але є одна проблема!

Просмотры 406729 декабря 2017
Реклама

Ось вам трішки цікавої інформації!

Є така чудова людина – Швайко Віталій Юрійович, його вчора Ірина Геращенка та Петро Порошенко витягли з плену ЛНР! Але є одна проблема!

Цей Віталій з 2014 року, знаходить в базі «Миротворець».

В 2014 році, він активно підтримував Росію та ЛНР! Віталій хотів щоб у ЛНР швидше Рубль замінив Гривню… Але Віталія поліція ЛНР кинули за грати(за корупцію).
А коли прийшов час обміну полоненими він чомусь одразу полюбив Україну і захотів повернутися до Укров, Фашистів, Хунти і т.д… Цікаво ЧОМУ?
Рекомендую журналістам взяти інтерв’ю у Віталія. Він зараз знаходиться у «Науково-практичному центрі профілактичної та клінічної медицини» за адресою м. Київ вул. Верхня 5

Данило Яковлєв

Джерело

Вам также может понравиться

ШОК! Подготовка к атаке: посмотрите как российские военные вплотную приблизились к позициям ВСУ (видео 18+) Щоб Вам пір'я в горлі поросло! Неймовірне новорічне привітання для друзів та ворогів від Сергія Притули. Відео ВНИМАНИЕ! СРОЧНО! В Киеве совершили покушение на известных воинов АТО: появилось видео с места происшествия “І так буде з кожним! Це тільки початок!” Міський голова Конотопу разом з активістами нанесли удар по нелегальному бізнесу міста.Відео

рекомендуем

Закрыть
"Россию наказывают за вмешательство в выборы США, а Украина лишь маленьким винтиком в этом процессе" - Алексей Арестович (видео)