Є така чудова людина – Швайко Віталій Юрійович, його вчора Ірина Геращенка та Петро Порошенко витягли з плену ЛНР! Але є одна проблема!

Просмотры 408229 декабря 2017
Реклама

Ось вам трішки цікавої інформації!

Є така чудова людина – Швайко Віталій Юрійович, його вчора Ірина Геращенка та Петро Порошенко витягли з плену ЛНР! Але є одна проблема!

Цей Віталій з 2014 року, знаходить в базі «Миротворець».

В 2014 році, він активно підтримував Росію та ЛНР! Віталій хотів щоб у ЛНР швидше Рубль замінив Гривню… Але Віталія поліція ЛНР кинули за грати(за корупцію).
А коли прийшов час обміну полоненими він чомусь одразу полюбив Україну і захотів повернутися до Укров, Фашистів, Хунти і т.д… Цікаво ЧОМУ?
Рекомендую журналістам взяти інтерв’ю у Віталія. Він зараз знаходиться у «Науково-практичному центрі профілактичної та клінічної медицини» за адресою м. Київ вул. Верхня 5

Данило Яковлєв

Джерело

Вам также может понравиться

"Их там нет, а танки нашли в шахтах" - Быстряков сделал резкое заявление о российских войсках на Донбассе (видео) На границе с РФ собака предотвратила ввоз гранат (видео) В "Нафтогазе" рассказали, как Россия блокирует добычу газа в Украине (видео) Это черкасский горсовет, "национальные дружинники" зашли в сессионный зал, пока не расстреливают и даже не бьют, просто напялили маски и демонстрируют силу

рекомендуем

Закрыть
Порошенко сделал громкое заявление! Президент рассказал, когда закончится АТО! (видео)