Ігор Кондратюк: "Але ж їм я свої мізки не вставлю. Після 2014 року виступати у Росію їздять не артисти, а колаборанти"

Просмотры 123009 января 2018

«Неприродно, що зараз Лорак сидить у Москві і вважається українською співачкою»

Як з 2014 року змінився український шоу-бізнес. Російські артисти вже до нас не їздять, декому взагалі заборонений в’їзд в Україну. На цьому фоні, наприклад, Тіна Кароль 2017 року дала вісім концертів поспіль у палаці «Україна». Українські співаки скористались ситуацією?

Те, що російські співаки пішли з нашого ринку, звичайно, створило можливості для українських виконавців: давати концерти, отримувати аншлаги. Поштовх отримали і Тіна, і Оля Полякова, і Макс Барських, і Монатік, і «Бумбокс», і Джамала. Ні в кого ж не було жодних сумнівів, що у нас є талановиті виконавці, які можуть мати свого глядача. А заборона (на в’їзд окремим російським артистам, – «Главком») зіграла в плюс українському шоу-бізнесу. Вона однозначно повинна була бути. Бо інакше це неприродно, як неприродно те, що зараз Лорак сидить у Москві і вважається українською співачкою. Зміни громадянство і живи скільки хочеш там. Тому підвищення інтересу до української музики є природним явищем. Квоти я на ура сприймаю. Я взагалі не знаю, що відбувається на російському ринку з березня 2014 року. Чи вони там живі-здорові, що співають? Я не знаю, що співає Лорак і навіть не цікаво.

У «Караоке» люди її пісні  співають?

Іноді просять заспівати старі (до 2014-го року) пісні. До речі, найпопулярнішою з пісень Ані Лорак  у «Караоке на Майдані» є «Я вернусь». Це найперша її пісня, яка стала відома. Але зараз громадянська позиція Кароліни, вірніше, її відсутність, прибрала її репертуар з «Караоке на майдані».

Чиї ще пісні для вас вмерли?

Та все, що відбувається на російському ринку, вмерло. От, скажімо, «Твои глаза» Лободи я знаю як останню пісню, що вона заспівала. Що було після цього – не знаю. Мені абсолютно не цікаво, що відбувається у Росії. Я Росію для себе викреслив. Я не бачив їхніх телевізійних програм навіть не з березня 2014-го року, а ще раніше. Я давно від їхнього суспільно-політичного телебачення ошалів. Там для мене ще була гра «Що? Де? Коли?», але так склалося, що я в неї давно перестав грати. Краще футбол дивитись.

Наші співаки у Росію їздять за гонорарами, які там набагато вищі. Дехто не робить проблеми з такого бізнесу.

Росія багатша країна, ніж Україна. У них народу 140 млн, це нафтова країна. Такі Емірати, Нігерія в снігах. І вони мають гроші, щоб платити нашим співакам, які співають російськомовний репертуар. А у нас таких багато співаків. Ті артисти, яких на M1 Music Awards (започаткована телеканалом «М1» щорічна музична премія, яку проводять із 2015 року. – «Главком») номінували, переважно російськомовні. Монатік, Макс Барських, «Время и стекло», Оля Полякова… Полякова, щоправда, мені подобається тим, що принципово не їздить у Росію зараз. Правильно робить. «Бумбокс» перестав їздити в Росію, хоча у них є величезний пласт російськомовних пісень, які популярні в Росії. Ясно, що для наших співаків це ринок. Просто в 2014 році похід на інший ринок став ще й колаборацією. Але ж їм я свої мізки не вставлю. І  взагалі я навчився в шоу-бізнесі не дивуватися не дуже розумним вчинкам співаків-співачок.

Фрагмент з інтерв’ю Ігоря Кондратюка Главкому

Вам также может понравиться

Ігор Кондратюк: "Але ж їм я свої мізки не вставлю. Після 2014 року виступати у Росію їздять не артисти, а колаборанти" "Никто не ожидал такого" Конкурент Вакарчука и Зеленского: Винник заявил о президентских амбициях (ВИДЕО) "Из десяти один выживает..." - Евгения Власова впервые рассказала о тяжелой операции (видео) "Марш в окопы, рванина!" "Интер" показал новый "сепаратистский" концерт (видео)

рекомендуем

Закрыть
Украине нужны тупые и безграмотные: знаменитый артист сделал резкое заявление