"Мы же братские народы": з'явилося відео реакції жителів Львова на прапор Росії

Просмотры 340811 февраля 2018
Реклама
У Львові журналісти перевірили реакцію місцевих жителів на прапор країни-окупанта.

Відповідне відео опубліковано в YouTube-каналі "InfoResist".

Так, молодий чоловік просив перехожих фотографувати його з прапором РФ. Спочатку люди категорично відмовлялися це робити, проте були й ті, хто все ж брав камеру до рук.

Деякі навіть запитали, чи не боїться хлопець ходити по місту із символікою агресора на плечах. Але експериментатор відповів: "Ні, ми ж братський народ".

У підсумку до нього підійшли кілька хлопців, які в нагальній формі попросили прибрати прапор. Молодій людині пояснили, що Росія напала на Україну, а такими діями він ображає гідність львів'ян. До них приєднався чоловік, який заявив, що це порушення законодавства та провокація.

Джерело

Вам также может понравиться

Важко повірити що це село знаходиться в Україні! Берестівець – унікальне село, де рівень життя вищий, ніж в обласних центрах (ВІДЕО) "Отправят лакированные туфли вместе с ногами на Буковель родственникам" - Боевик "ДНР" жжот (видео) Посол ЄС в Україні публічно «відшмагав» владу за їх бездіяльність і перешкоджання в боротьбі з корупцією… (відео) "Россияне, заберите их, умоляем", - в Луганске обратились к РФ с неожиданной просьбой после визита Захарченко (видео)

рекомендуем

Закрыть
Амнистия для "евроблях": власти Украины придумали решение проблемы