Це «герой» дня! Чувак, я пообіцяла тобі, що ти станеш героєм. Обіцяла — роблю, — українка

Просмотры 301921 мая 2018
Реклама

Рекомендуємо до перегляду 


Olena Danko

Це «герой». Сьогодні, орієнтовно о 10.35 на Броварському проспекті він просто відкрив вікно, висунув руку і викинув купу використаних серветок.

Отак просто.

Викинув з вікна.

Я почала безперервно сигналити.

Він зупинився.

Коли я запитала, а яка життєво необхідна потреба змусила його викинути сміття з вікна замість донести в смітник, «герой» був щиро здивований моєму зауваженню, ще більш щиро не розумів проблеми і що мене так обурило, але найцікавіше — його вербальне пояснення містило весь можливий лексикон «інтимних місЦь».

Чувак, я пообіцяла тобі, що ти станеш героєм. Обіцяла — роблю. Мужчино з фото, на Землі живе майже 7,5 мільярдів людей. Якщо кожен з нас дозволятиме собі викидати сміття посеред вулиці просто так бо хочеться, ми потонемо в лайні швидше, ніж цей пост набере 10 лайків. Як каже один сучасний класик «Думай трохи тією своєю головою».


Вам также может понравиться

Людоньки, що ж це робиться?!! Знайдено мертвою в річці таксистку, яка загадково зникла на Різдво Шаг армии Украины к освобождению Донбасса: стало известно о продвижении ВСУ в луганском и донецком направлениях "Вы самое слабое звено, отправляетесь к Гиви и Мотороле" - Террорист "ДНР" насмерть отравился алкоголем на Новый год Москву сильно затопило: опубликовано видео бедствия

рекомендуем

Закрыть
Таке в голові не вкладається!!!! Зробіть її відомою на всю країну! Їм плювати на ваших дітей і горе: українці в гніві від хамської витівки лікарів