Це «герой» дня! Чувак, я пообіцяла тобі, що ти станеш героєм. Обіцяла — роблю, — українка

Просмотры 301821 мая 2018
Реклама

Рекомендуємо до перегляду 


Olena Danko

Це «герой». Сьогодні, орієнтовно о 10.35 на Броварському проспекті він просто відкрив вікно, висунув руку і викинув купу використаних серветок.

Отак просто.

Викинув з вікна.

Я почала безперервно сигналити.

Він зупинився.

Коли я запитала, а яка життєво необхідна потреба змусила його викинути сміття з вікна замість донести в смітник, «герой» був щиро здивований моєму зауваженню, ще більш щиро не розумів проблеми і що мене так обурило, але найцікавіше — його вербальне пояснення містило весь можливий лексикон «інтимних місЦь».

Чувак, я пообіцяла тобі, що ти станеш героєм. Обіцяла — роблю. Мужчино з фото, на Землі живе майже 7,5 мільярдів людей. Якщо кожен з нас дозволятиме собі викидати сміття посеред вулиці просто так бо хочеться, ми потонемо в лайні швидше, ніж цей пост набере 10 лайків. Як каже один сучасний класик «Думай трохи тією своєю головою».


Вам также может понравиться

На Львовщине мэр второй раз за день избил активиста (появилось видео) "Пулеметы есть?А если найду!" - Украинские бойцы "отжали" у террористов в Донбассе российское оружие (видео) Поляк на відпочинку у Микуличині зняв наш червоно-чорний прапор. Ви тільки подивіться, що було дальше (відео) Россияне на Донбассе лишились новейшей техники - Что о ней известно (видео)

рекомендуем

Закрыть
Покажіть це Гройсману! Міжнародна автотраса М40. Як казав Кузьма, посадити їх у запорожець і будуть сволочі думати як дороги привести до путя!