БРАВО ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ ! Щойно повідомили суперові новини з передової... Ось що зробили наші хлопці

Просмотры 4868622 июня 2018
Реклама

Військові зайняли нові території і просунулися на 2 км вперед біля села Жолобок в Луганській області.

Українські військовослужбовці зайняли нові території і просунулися на 2 км вперед біля села Жолобок Луганській області, йдеться в повідомленні прес-центру ООС.

Зазначено, що бойовики близько окупованого селища Жолобок занадто близько підійшли до позицій ООС, і військове командування вирішило пересунути позиції і створити “лінію безпеки”.

– Був спланований, підготовлений і проведений комплекс заходів зі створенням смуги забезпечення глибиною до 2-х кілометрів на ділянці оборони однієї з бригад першого ешелону. Для підрозділів, що обороняються на луганському напрямку, ця задача була не простою, адже незважаючи на складні географічні умови, ворог постійно здійснював вогневий вплив і вів інтенсивну розвідку. Але незважаючи на це, завдання по створенню смуги забезпечення була успішно виконана, – сказано в ньому.

Відзначається, що операція тривала близько 2 тижнів в режимі абсолютної секретності.

В ході виконання завдання втрат серед українських військових немає.

Джерело

Вам также может понравиться

Вилетів на зустрічну і зіткнувся з вантажівкою! Страшна ДТП забрала життя відомого співака! "Реагирует на импульсы, идущие от мозга" - Украинцы создали бионический протез руки (видео) Режисер Кантер зняв свою смерть на відео... Снежный апокалипсис в Украине: появился прогноз погоды по городам

рекомендуем

Закрыть
Группа сутенеров задержана в Киеве, - Нацполиция (видео)