БРАВО ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ ! Щойно повідомили суперові новини з передової... Ось що зробили наші хлопці

Просмотры 1502422 июня 2018
Реклама

Військові зайняли нові території і просунулися на 2 км вперед біля села Жолобок в Луганській області.

Українські військовослужбовці зайняли нові території і просунулися на 2 км вперед біля села Жолобок Луганській області, йдеться в повідомленні прес-центру ООС.

Зазначено, що бойовики близько окупованого селища Жолобок занадто близько підійшли до позицій ООС, і військове командування вирішило пересунути позиції і створити “лінію безпеки”.

– Був спланований, підготовлений і проведений комплекс заходів зі створенням смуги забезпечення глибиною до 2-х кілометрів на ділянці оборони однієї з бригад першого ешелону. Для підрозділів, що обороняються на луганському напрямку, ця задача була не простою, адже незважаючи на складні географічні умови, ворог постійно здійснював вогневий вплив і вів інтенсивну розвідку. Але незважаючи на це, завдання по створенню смуги забезпечення була успішно виконана, – сказано в ньому.

Відзначається, що операція тривала близько 2 тижнів в режимі абсолютної секретності.

В ході виконання завдання втрат серед українських військових немає.

Джерело

Вам также может понравиться

"Пристроились к Крыму": Цимбалюк в прямом эфире на КремльТВ "порвал" Россию за мост! ВИДЕО "Объявим голодовку, но России не присягнем" - Герой Украины, генерал-майор Вооруженных сил Украины Игорь Гордейчук (видео) ЦЕ ШПИТАЛЬ для воїнів АТО в Харкові. У солдат немає трусів, шкарпеток, проте у влади є гроші на лікування Реви! “Как бы по-большевистски это не выглядело”: Влащенко предложила простой рецепт запуска реформ

рекомендуем

Закрыть
ВСУ разгромили позицию террористов (видео мощного удара)