Зірвали “Джек-Пот”: Щойно Повідомили Чудові Новини З Донбасу. Відразу Ділюся З Вами (Відео)

Просмотры 2066115 декабря 2017
Реклама
"Отвєточка" терористам від наших бійців
Якось неподалік Красногорівки терористи вирішили обстріляти наші позиції з мінометів. Не встигли вони випустити третю міну, як почала прилітати «отвєточка». Звісно, з дозволених БТР і БПМ. Це так, на той випадок, якщо нашу сторінку читає міжнародна моніторингова місія ОБСЄ :-)

Відступати на відкритій місцевості прихильникам ароматів «русской весны» було небезпечно. Тому вони вирішили знайти прихисток (він виявився останнім) у цегляній будівлі з якої, до речі, майже кожного вечора в наш бік летіли кулі з ДШК.

Не зірвати такий «джек-пот», поховавши мінометників і кулеметників, певно, вважалось би великим гріхом. З огляду на результат, дорога до пекла у терористів була досить швидкою – експресом!

Подібні камери спостереження дають можливість визначати, звідки противник веде вогонь, і чітко корегувати гідну відповідь з нашої сторони. І звісно, якщо приїде вищезгадана структура, у нашого командування буде чим довести, хто перший у бійку поліз :-)

На даний момент завдяки вашій допомозі до кінця поточного року спеціалістами окремого підрозділу Збройних сил буде встановлено ще 5 камер спостереження безпосередньо на лінії розмежування.

webgazeta

Вам также может понравиться

Без даху над головою, грошей та теплих речей. Звільнені з полону окупантів українці опинилися сам на сам з власними проблемами Идет настоящий шторм: синоптик предупредила о серьезном ухудшении погоды Что делать во время вспышки кори: опубликованы инструкции Серийное производство ракетного комплекса "Ольха" для ВСУ - СМИ узнали о распоряжении Порошенко на СНБО (видео)

рекомендуем

Закрыть
Эту "трассу будущего" должен видеть каждый.