Зірвали “Джек-Пот”: Щойно Повідомили Чудові Новини З Донбасу. Відразу Ділюся З Вами (Відео)

Просмотры 2059215 декабря 2017
Реклама
"Отвєточка" терористам від наших бійців
Якось неподалік Красногорівки терористи вирішили обстріляти наші позиції з мінометів. Не встигли вони випустити третю міну, як почала прилітати «отвєточка». Звісно, з дозволених БТР і БПМ. Це так, на той випадок, якщо нашу сторінку читає міжнародна моніторингова місія ОБСЄ :-)

Відступати на відкритій місцевості прихильникам ароматів «русской весны» було небезпечно. Тому вони вирішили знайти прихисток (він виявився останнім) у цегляній будівлі з якої, до речі, майже кожного вечора в наш бік летіли кулі з ДШК.

Не зірвати такий «джек-пот», поховавши мінометників і кулеметників, певно, вважалось би великим гріхом. З огляду на результат, дорога до пекла у терористів була досить швидкою – експресом!

Подібні камери спостереження дають можливість визначати, звідки противник веде вогонь, і чітко корегувати гідну відповідь з нашої сторони. І звісно, якщо приїде вищезгадана структура, у нашого командування буде чим довести, хто перший у бійку поліз :-)

На даний момент завдяки вашій допомозі до кінця поточного року спеціалістами окремого підрозділу Збройних сил буде встановлено ще 5 камер спостереження безпосередньо на лінії розмежування.

webgazeta

Вам также может понравиться

"Закон один для всіх" - Порошенко прокоментував ситуацію з Саакашвілі Я переконався, ніхто цю барижну владу охороняти не буде…, — Семеніхін після допиту дав ЕМОЦІЙНЕ інтерв’ю (ВІДЕО) Доказательства участия России в войне на Донбассе за 2017 год (видео) "Нет повести печальнее на свете, чем три деб#ла где-то в туалете!" (видео)

рекомендуем

Закрыть
Почти половина украинцев собрались уехать за границу ради денег