Ukraine
25 декабря 2017 ( Просмотры 1452 )
Реклама

“Тобі мало гріха за загиблих хлопців? Ти навіщо їздиш до сепарів???”- Колишня полонена “ЛНР” жорстко розкритикувала Савченко

Звільнена полонена терористів “ЛНР” Гайде Різаєва звинуватила позафракційного народного депутата Надію Савченко в зраді України та наданні  інформації бойовикам

“Ти хочеш своєю персоною замінити Кабмін, МВС, СБУ, Антитерористичний штаб, військову розвідку? Не сміши … Ти не герой! Ти зрадник! І можеш скільки завгодно через своїх псів поширювати відео, де мене перед обміном обіймає Сергій Грач, сепар, начальник військової комендатури”, – пише вона в своєму Facebook.

Жінка уточнює, що завдяки цим “обіймам” домоглася звільнення з полону Сергія Захарова, який “пережив афганську війну”.

“І, повір, якщо б для цього потрібно було б переспати з усіма ополченцями, я б це зробила … і не тобі мене судити … Ніяк не тобі, що сидить в полоні у чистій камері з 3-х разовим харчуванням , в білій футболці з тризубом України … “, – заявляє Різаєва.

За її словами, “кримінальний світ” Надію теж “не поважає”.

“Закон твій дебільний під назвою “Закон Савченко”. Не знаєш чому не поширюється на патріотів України, такі як “Торнадо”, “Айдар”, “Донбас”, котрі, перебуваючи на захисті Батьківщини, за найменшу провину гниють на нарах? Твій закон дає свободу баригам наркоти, вбивцям, гвалтівникам, і звичайно сепарам”, – зазначає екс-полонена.

Вона підкреслює той факт, що бойовики не беруть в полон Савченко.

“Мене вдруге взяли в полон, коли я вже була переговірником по полоненим. Взяли тупо, як розмінну карту, не дивлячись на офіційні домовленості зі Світланою Конопльовою (депутатом “ЛНР “). Тобі мало твого гріха за загиблих хлопців, яких ти, вже перебуваючи в полоні викликала на свій захист і прирекла їх на смерть?”, – запитує вона.

“Ти не хочеш розповісти українцям як ти, після своєї чергової поїздки в “Л / ДНР”, прирекла на полон нашу диверсійну групу в особі Михайла Поповича та Василя Сапронова. Вони вірили тобі, ідіотка … Навіть я до останнього не знала, що вони наші, і тільки після того, як Мішка з Ваською попросили твій номер телефону і зустрілися з тобою – вони потрапили в полон … Ти їздиш туди, щоб наших зливати сепарам? “, – додає Різаєва.

Вона вважає, що Савченко – “створена” Путіним для розпалювання обстановки в Україні.

Джерело

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Нардепы устроили драку на телеканале (видео) Волонтер Юрий Мысягин: Бойцы ООС продвинулись на 2 км и в корне изменили ситуацию на участке фронта "Денег нет!" - Савченко оригинально пояснила "бегство" четырех адвокатов (видео) В Украине могут запретить авто на еврономерах - Найден способ! (видео)