У Польщі роботодавець викинув на вулицю українку при смерті! Відвіз жінку в місто, залишив на лаві, викликавши поліцію до нібито п'яної людини

Просмотры 41015 февраля 2018
Реклама

У Польщі місцевий роботодавець у Великопольському воєводстві не захотів надати допомогу українці Оксані Казанчін, у якій стався крововилив у мозок, вивіз її в місто і викликав поліцію до нібито п'яної жінки.

Як пише tvn24.pl, таким чином він хотів уникнути відповідальності, оскільки жінка працювала у нього нелегально.

"Роботодавець жінки через дві години після отримання інформації про стан українки відвіз жінку в місто, залишив на лаві, викликавши поліцію до нібито п'яної людини", - повідомив на своїй сторінці в Facebook почесний консул України в Познані Вітольд Горовський.

За його словами, про цю історію він дізнався від сестри постраждалої і знайомих людей.

Також консул написав, що українка Оксана з Києва раніше вже працювала легально у цього роботодавця.

Пізніше вона приїхала до цього ж роботодавцю, але він офіційно не зареєстрував її (або не встиг цього зробити).

Спікер поліції Великопольського воєводства Анджей Боровяк підтвердив, що жінка була залишена на одній з автобусних зупинок. Він наголосив, що її зараз неможливо допитати, оскільки вона знаходиться у дуже важкому стані.

Справою займається поліція, яка збирає інформацію про цю скандальну пригоду, що сталася ще на початку січня. Крім того, справу вивчає Державна інспекція праці Польщі, яка перевіряє, чи були на підприємстві роботодавця і інші нелегальні працівники.

Прокуратура Познані ініціювала кримінальну справу за статтею про ненадання допомоги, що призвело до смерті або тяжких наслідків, що суперечить праву про соціальне страхування працівника.

Підприємцю, у якого працювала українка, загрожує до трьох років ув'язнення.

Наразі жінка, яка не має належної медичної страховки, знаходиться у дуже важкому стані в госпіталі.

Консул закликає всіх небайдужих перерахувати кошти на лікування киянки Оксани.


Джерело

Вам также может понравиться

"С Рождеством тебя, сепар. Надеюсь - сегодня тебя не убьют!" - Военнослужащий ВСУ жестко поздравил террористов на Донбассе "День защитника Отечества" - Оккупанты в Крыму показали детям российскую военную технику (видео) Жители Крыма скучают по Украине: после встречи с Медведевым пенсионерка "взорвала" Сеть заявлением Одеса, ТРИМАЙСЯ!! Людоньки ви тільки погляньте, що там зараз робиться. Це, що АПОКАЛІПСИС почався. ВІДЕО

рекомендуем

Закрыть
В Украине могут запретить авто на еврономерах - Найден способ! (видео)