Кузьма Скрябін при житті висловився про Парасюка. Дуже цікаво. Ви повинні це почути (ВІДЕО)

Просмотры 1628015 июня 2018
Реклама
Мене гнітить що ми збираємо копійки на війну, може легше зажати “горіхи” тим хто управляє державою?, – Кузьма Скрябін

Кузьма всіляко допомагав бійцям із зони АТО, часто відвідував госпіталь і при цьому не боявся сказати, що сам йти воювати не готовий:


З мене вояка такий собі. З моїми грижами, вирізаними мізками, я там буду рівно півгодини і на тому закінчиться моя бравада військова. А в тилу я досить потужний чувак.


Не можна не згадати, що Кузьма займався і благодійною діяльністю –допомагав дитячим будинкам і хворим дітям. На даний момент дружина Андрія Кузьменка заснувала фонд на честь покійного чоловіка, і продовжує займатися благодійністю.

Вам также может понравиться

СХОДИЛ Я В ГОСПИТАЛЬ, ПРОВЕДАЛ ОДНОГО ИЗ ВЫЖИВШИХ В ТОЙ МЯСОРУБКЕ. ЧТО Я МОГУ СКАЗАТЬ, ЕСЛИ ВКРАТЦЕ.. БОЕВИК РАССКАЗАЛ О ПОТЕРЯХ РОССИИ В СИРИИ "Слухай ти шпана,ти про мораль можеш говорити?Біжи на Банкову свої срібняки отримувати"- Хмара→Палію(ВІДЕО) С 1 марта нас всех ожидает громкое повышение минимальных зарплат в Украине Усик победил Бриедиса и вышел в финал WBSS

рекомендуем

Закрыть
Цей знімок вразив користувачів соцмереж: Генерал став на коліно, аби вручити Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня старшому лейтенанту