«Ніколи не думав, що мене катуватимуть у моєму місті мої земляки» — звільнений з полону ультрас луганської «Зорі».Відео

Просмотры 47513 января 2018
Реклама
Луганчанину Владові Овчаренку 20 років. Він фанат футбольного клубу «Зоря». Торік його затримали з другом Артемом Ахмеровим представники так званого міністерства держбезпеки «ЛНР». За рік хлопець отримав вирок — 17 років ув’язнення за шпигунство на користь України. 27 грудня 2017 обох хлопців звільнили в межах обміну 73/233.

З Владом ми зустрічаємося в лікарні «Феофанія», куди доправили всіх звільнених заручників. У палаті — синьо-жовтий та червоно-чорний прапори.

У полоні хлопця намагалися змусити свідчити проти друга, а тепер вони разом намагаються подолати все те, що з ними відбувалося впродовж року.

Що довелося пережити в полоні, хто там залишився і якою є нинішня луганська молодь — в інтерв’ю Громадському.Видео: hromadske.ua
Источник: tabloid.one

Вам также может понравиться

Пусть это услышит хозяин Кремля: жители оккупированного Донецка признались, чего ждут от 2018 года, – видео Андрей Макаревич: Всё. Достали. Господа холуи, проходимцы, приспособленцы и просто идиоты! "Завидуйте молча укр0пы!" - Директора ЛНР и ДНР договорились о безвизе! Вот теперь заживут! (видео) “Серія і номер паспорта, номер телефону, адресу і…”: В Інтернеті продають дані про клієнтів Нової пошти

рекомендуем

Закрыть
Боже, людоньки!!! Ми знову повертаємось до нашого героя!!! Якому досі (посмертно) не дають спокою!!! Мати хлопця задає питання генералу: яке самогубство!?