«Ніколи не думав, що мене катуватимуть у моєму місті мої земляки» — звільнений з полону ультрас луганської «Зорі».Відео

Просмотры 47513 января 2018
Реклама
Луганчанину Владові Овчаренку 20 років. Він фанат футбольного клубу «Зоря». Торік його затримали з другом Артемом Ахмеровим представники так званого міністерства держбезпеки «ЛНР». За рік хлопець отримав вирок — 17 років ув’язнення за шпигунство на користь України. 27 грудня 2017 обох хлопців звільнили в межах обміну 73/233.

З Владом ми зустрічаємося в лікарні «Феофанія», куди доправили всіх звільнених заручників. У палаті — синьо-жовтий та червоно-чорний прапори.

У полоні хлопця намагалися змусити свідчити проти друга, а тепер вони разом намагаються подолати все те, що з ними відбувалося впродовж року.

Що довелося пережити в полоні, хто там залишився і якою є нинішня луганська молодь — в інтерв’ю Громадському.Видео: hromadske.ua
Источник: tabloid.one

Вам также может понравиться

Венедиктов: Меркель с Путиным договорились о вводе миротворцев на весь Донбасс, но при одном условии "На все н#ср#ть, только грустим по совку и колбасе по 2,20" - В Крыму устроили дикие пляски на "костях Путина" (видео) Сколько украинцев увлекаются Сталиным и СССР (видео) "Расстреляли и цинично выбросили тело в реку" - Под Киевом похоронили 28-летнего волонтера (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Задержан 18-летний парень, ограбивший двух 80-летних бабушек на Одесчине" - Нацполиция (видео)