«Ніколи не думав, що мене катуватимуть у моєму місті мої земляки» — звільнений з полону ультрас луганської «Зорі».Відео

Просмотры 46613 января 2018
Реклама
Луганчанину Владові Овчаренку 20 років. Він фанат футбольного клубу «Зоря». Торік його затримали з другом Артемом Ахмеровим представники так званого міністерства держбезпеки «ЛНР». За рік хлопець отримав вирок — 17 років ув’язнення за шпигунство на користь України. 27 грудня 2017 обох хлопців звільнили в межах обміну 73/233.

З Владом ми зустрічаємося в лікарні «Феофанія», куди доправили всіх звільнених заручників. У палаті — синьо-жовтий та червоно-чорний прапори.

У полоні хлопця намагалися змусити свідчити проти друга, а тепер вони разом намагаються подолати все те, що з ними відбувалося впродовж року.

Що довелося пережити в полоні, хто там залишився і якою є нинішня луганська молодь — в інтерв’ю Громадському.Видео: hromadske.ua
Источник: tabloid.one

Вам также может понравиться

"Горит. Крепко горит. Искры аж на нас сыпятся" - Сумские патрульные спасли водителя, ехавшего на горящих "жигулях" (видео) "Отправят лакированные туфли вместе с ногами на Буковель родственникам" - Боевик "ДНР" жжот (видео) Будет укрепляться - Озвучен курс гривни на 2018 год "Забаррикадировались в келье": в Чернигове возмущенные люди пришли под храм УПЦ МП из-за икон с царем России

рекомендуем

Закрыть
Тільки що повідомили… Неймовірно! Суперові новини з АТО. Наші хлопці створили справжній подвиг! Молодці!