«Ніколи не думав, що мене катуватимуть у моєму місті мої земляки» — звільнений з полону ультрас луганської «Зорі».Відео

Просмотры 455 13 января 2018
Реклама
Луганчанину Владові Овчаренку 20 років. Він фанат футбольного клубу «Зоря». Торік його затримали з другом Артемом Ахмеровим представники так званого міністерства держбезпеки «ЛНР». За рік хлопець отримав вирок — 17 років ув’язнення за шпигунство на користь України. 27 грудня 2017 обох хлопців звільнили в межах обміну 73/233.

З Владом ми зустрічаємося в лікарні «Феофанія», куди доправили всіх звільнених заручників. У палаті — синьо-жовтий та червоно-чорний прапори.

У полоні хлопця намагалися змусити свідчити проти друга, а тепер вони разом намагаються подолати все те, що з ними відбувалося впродовж року.

Що довелося пережити в полоні, хто там залишився і якою є нинішня луганська молодь — в інтерв’ю Громадському.Видео: hromadske.ua
Источник: tabloid.one

Вам также может понравиться

Это надо видеть, это надо слышать! "Желаю всем "ополченцам" отправиться за Моторолой." Дозвонились в прямой эфир радио "ДНР" "Перестаньте туда ездить х*хлы проклятые!" - Портников пристыдил украинцев, едущих в Россию (видео) СРОЧНО!!! Россияне открыли огонь из реактивных систем залпового огня по Новолуганское. Есть серьезные разрушения и жертвы среди населения, - Гай "Бабы еще нарожают"? Украинцам объяснили, зачем нужно беречь военных

рекомендуем

Закрыть
"Авто на "евробляхах" в Украине" - Власть предложила водителям сделку
http://cdn00.vidyomani.com/c/1/9/8/7tfwr0c7wq0q/index.html#fb