Буквально змиває цілу область! На Закарпатті відбувається повна евакуація населення, зруйновані мости та дороги

Просмотры 163917 декабря 2017
Реклама
Закарпатська область знову опинилася в зоні стихійного лиха.

Як повідомляє басейнове управління водних ресурсів Закарпатської області, зараз підтоплено 300 га сільськогосподарських земель і дороги. Найбільше рівень води піднявся на річках Уж, Боржави та Латориці - до 2,5 м. При цьому він продовжує рости.
Через стихію без водопостачання залишилися місто Печерін. Місцева влада запевняє, що відновлять після того, як спаде вода. Поки її відкачують насосами.

Погода в грудні неабияк потреплять нерви українців. Більшість жителів вже відчули наслідки атмосферних "гойдалок". Сьогодні синоптики попереджають про зміну погоди та вона буде не з приємних. На Україну насувається буря. Рятувальники оголосили штормове попередження.

На Закарпатті, а вночі і в Полтавській, Чернігівській та Сумській областях йтиме сильний мокрий сніг, місцями можливе його налипання і ожеледь. Вночі та вранці він буде на дорогах більшості областей України.

Вам также может понравиться

Карлику приготовили неприятный "сюрприз": стало известно, почему Крымский мост могут не открыть, - кадры Половина украинцев не получит пенсии в 60 лет - Что делать? (видео) 22 января 2015, "парад" пленных в Донецке никто не забыл? - Нет людей подлее, чем "верные"… (видео) Підтвердилась інформація, що черкаські м**ора затримали Олега Толмачова.Так, того самого, що не потиснув руку Порошенку

рекомендуем

Закрыть
Мама в отчаянии: в Киеве пропала школьница. Опубликовано фото