ПОРВАЛИ ЯК ПЕС ГАЗЕТУ !!! Гарячі новини з передової... Подивіться що витворяють наші хлопці (відео)

Просмотры 2112215 июня 2018
Реклама

На Світлодарськ дузі бойова група К-2, що входить в 54-у бригаду ЗСУ, розгромила підрозділ бойовиків “ДНР”.

Російські найманці спробували закріпитися на цьому етапі і безперешкодно вести обстріл мирних жителів, проте точний артилерійський удар накрив їх позиції.

Інформацію про це повідомляють користувачі соціальних мереж, публікуючи відео журналістів телеканалу СТБ. При цьому потужний артилерійський залп підрозділи ЗСУ накрив бліндажі бойовиків, 2 з яких знищені.

Стало відомо, що бойовики спробували висунутися на нові позиції і спорудити укріплення, при цьому на передовій точці знаходилося близько 20 бойовиків. Однак мінометного удару ВСУ було завдано в момент, коли вони тільки намагалися повністю закріпитися на новому рубежі.

Завдання про знищення передової позиції ВСУ отримали ввечері напередодні – в результаті вогневого удару бойовики понесли втрати в особовому складі, бліндажі розгромлені.

Джерело abzats

Вам также может понравиться

НАРАБОТАЛИСЬ! Заседание ВР закрыто из-за отсутствия депутатов. Разогнать всех к чёртовой бабушке, — Кучеренко Три года без Кузьмы Скрябина: как его чтят в Украине "В ЕС решили ввести санкции против организаторов "выборов" президента РФ в Крыму" - Порошенко (видео) "Ваши доходы и расходы не позволяют вам купить квартиру в центре Киева" - Холодницкий - Лещенко (видео)

рекомендуем

Закрыть
Аnti-colorados: Убойный компромат Кремля