ПОРВАЛИ ЯК ПЕС ГАЗЕТУ !!! Гарячі новини з передової... Подивіться що витворяють наші хлопці (відео)

Просмотры 2974015 июня 2018
Реклама

На Світлодарськ дузі бойова група К-2, що входить в 54-у бригаду ЗСУ, розгромила підрозділ бойовиків “ДНР”.

Російські найманці спробували закріпитися на цьому етапі і безперешкодно вести обстріл мирних жителів, проте точний артилерійський удар накрив їх позиції.

Інформацію про це повідомляють користувачі соціальних мереж, публікуючи відео журналістів телеканалу СТБ. При цьому потужний артилерійський залп підрозділи ЗСУ накрив бліндажі бойовиків, 2 з яких знищені.

Стало відомо, що бойовики спробували висунутися на нові позиції і спорудити укріплення, при цьому на передовій точці знаходилося близько 20 бойовиків. Однак мінометного удару ВСУ було завдано в момент, коли вони тільки намагалися повністю закріпитися на новому рубежі.

Завдання про знищення передової позиції ВСУ отримали ввечері напередодні – в результаті вогневого удару бойовики понесли втрати в особовому складі, бліндажі розгромлені.

Джерело abzats

Вам также может понравиться

"Никто не хотел так жить": поддержавший Кикабидзе актер честно высказался об СССР УВАГА, КИЇВ! Попередьте усіх. Страшна небезпека — Розїдає до крові. Комунальники взагалі показились???! ФОТО "Этого от него никто не ожидал" - Украинский певец снялся в рекламе российского оператора (ВИДЕО) Меркель на отпуск потратила в 125 раз меньше Порошенко

рекомендуем

Закрыть
Терміново: до Савченко в СІЗО щойно примчала швидка. Сталося дещо жахливе…