Ukraine
25 декабря 2017 ( Просмотры 613 )
Реклама

Його відпустила, а сама сяде за ґрати? Стало відомо про рішення стосовно судді Саакашвілі…

Вища рада правосуддя відкрила дисциплінарну справу стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Лариси Цокол, яка 11 грудня не обрала екс-голові Одеської ОДА Міхеїлу Саакашвілі запобіжний захід.

Як повідомляє прес-служба ВРП, таке рішення було ухвалене на засіданні ради 22 грудня.

Справу відкрила перша дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя за скаргою Пікалова.

Як повідомлялось раніше, Генпрокуратура оголосила Саакашвілі в розшук за трьома статтями Кримінального кодексу: замах на злочин (ч.1 ст.15), злочин визнається вчиненим за попередньою змовою групою осіб, якщо його спільно вчинили кілька осіб (двоє або більше) (ч.2 ст.28), сприяння учасникам злочинних організацій та приховування їхньої злочинної діяльності (ч.2 ст.256).

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Саакашвілі організував акції протесту з метою захоплення державної влади в Україні та сприяння членам злочинного угруповання екс-президента Віктора Януковича та бізнесмена Сергія Курченка у припиненні їхнього кримінального переслідування.

Джерело

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Видео. Пастор за пять минут разгромил на голову всю суть поступка московского попа в Запорожье "Обстреле автобуса на Донбассе! Во всем виновата некая неуловимая украинская ДРГ" - Денис Казанский (видео) Касьянов: “Наших ребят надо доставать оттуда любыми способами” Она стала гордостью страны!28-летняя украинка нашла лекарство от рака!Теперь ей могут дать Нобелевскую премию