Ukraine
18 декабря 2017 ( Просмотры 1661 )
Реклама

Луценко: «Я полетів до Амстердаму на медичну діагностику. Гуляв центром міста, випадково зустрів Коломойського»

Луценко: "Я полетів до Амстердаму на медичну діагностику. Гуляв центром міста, випадково зустрів Коломойського". Кум Порошенко перед президентством випадково полетів до Відня, де на нього випадково натрапив олігарх Фірташ. Підступні люди, ці олігархи - накидаються у Європі на наших демократичних політиків прямо на вулицях!


Генпрокурор запевняє, що зустріч була випадковою.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів ТСН.ua, що випадково зустрівся з українським бізнесменом Ігорем Коломойським в Амстердам наприкінці листопада.

«Я полетів до Амстердаму на медичну діагностику. Гуляв центром міста, випадково зустрів Коломойського», - сказав генпрокурор.

Коментаря Коломойського з цього приводу поки що взяти не вдалося.

Про зустріч Луценка і Коломойського повідомило видання Страна.ua із посиланням на студента Андрія Голубєва. 

За його словами, 24 листопада він з друзями гуляв центром Амстердама і почув гучні голоси, які розмовляли рідною для нього мовою. Коли Голубєв підійшов ближче, то побачив Луценка і Коломойського за розмовою. Студенту навіть вдалося з ними сфотографуватися.

tsn.ua

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

"Вдоль всей линии разграничения" - Штаб АТО сообщил хорошие новости с Донбасса (видео) Видели чтобы кто-то догонял полицию с криками "ну выпиши постановление"? Нет? Тогда Вам сюда! (видео) "Неймовірна перемога!" Терористи зазнали серйозних втрат на Донбасі. ВІДЕО РЕЗОНАНС! Інтер будуть закривати! В мережу злили скандальне відео. Ви повинні це побачити