“Наносили удари черевиками по голові і нирках”: Працівники “Буковеля” жорстоко побили відвідувача, скандал розгорається

Просмотры 31408 февраля 2018
Реклама
Співробітники гірськолижного курорту "Буковель" на Закарпатті побили ще одного відпочиваючого.

Про це в інтерв'ю "Обозревателю" розповів сам потерпілий на ім'я Олег.

"Ми спускалися з гори удвох, їхали у напрямку до переходу, який співробітники курорту закривають десь о пів на п'яту вечора. Я під'їхав, ще залишалися хвилини 3-4, сітка була не закрита – вони тільки почали її натягувати. Моя дружина вже з'явилася на горизонті, і я попросив їх зачекати, поки вона не спуститься ", – розповів лижник.

Однак, у відповідь на прохання Олега співробітники "Буковеля" буцімто демонстративно натягнули сітку, в яку його дружина врізалася.

"Коли я пішов на лижах, щоб звільнити її з сітки, то до мене підлетів працівник "Буковеля" і без розмов ударив кулаком в голову. Я впав, оскільки стояв на лижах. Спробував піднятися, але на мене навалилися ще двоє працівників "Буковелю" в цих куртках (лижного патруля. – Ред.) і почали мене бити", – продовжив розповідь потерпілий.

Олег згадав, що "патрульні" наносили удари черевиками по голові і нирках, вибили йому передні зуби.

"Потім ці "патрульні нібито заспокоїлися, я піднявся, весь в крові. До мене під'їхали люди і сказали, що готові бути свідками, дати свідчення. Я сказав цим виродкам, що обов'язково напишу заяву, але вони відповіли: "А ми нічого не боїмося, у нас тут "дах". Потім вони віддали дружині телефон, і ми поїхали вниз, де викликали "швидку" і поліцію", – описав те, що трапилося він.

Джерело

Вам также может понравиться

"Набросились как трусливые шакалы 5 на 1" - Опубликовано полное видео избиение Найема в центре Киева "Ничего не предвещало беды": в Польше устроили "теплый" прием россиянам ​ВСУ создали 2-километровую полосу обеспечения "под носом" у "ЛНР" (российские СМИ нервничают, видео) “Хорватский Закон принят. Смотрите что мы имеем”- Пономарь прокомментировал только что принятый закон в Раде

рекомендуем

Закрыть
"Ти щось попутав, пацанюра" - На Буковині група осіб перешкоджала в роботі й погрожувала поліцейським (відео)