“Наносили удари черевиками по голові і нирках”: Працівники “Буковеля” жорстоко побили відвідувача, скандал розгорається

Просмотры 31108 февраля 2018
Реклама
Співробітники гірськолижного курорту "Буковель" на Закарпатті побили ще одного відпочиваючого.

Про це в інтерв'ю "Обозревателю" розповів сам потерпілий на ім'я Олег.

"Ми спускалися з гори удвох, їхали у напрямку до переходу, який співробітники курорту закривають десь о пів на п'яту вечора. Я під'їхав, ще залишалися хвилини 3-4, сітка була не закрита – вони тільки почали її натягувати. Моя дружина вже з'явилася на горизонті, і я попросив їх зачекати, поки вона не спуститься ", – розповів лижник.

Однак, у відповідь на прохання Олега співробітники "Буковеля" буцімто демонстративно натягнули сітку, в яку його дружина врізалася.

"Коли я пішов на лижах, щоб звільнити її з сітки, то до мене підлетів працівник "Буковеля" і без розмов ударив кулаком в голову. Я впав, оскільки стояв на лижах. Спробував піднятися, але на мене навалилися ще двоє працівників "Буковелю" в цих куртках (лижного патруля. – Ред.) і почали мене бити", – продовжив розповідь потерпілий.

Олег згадав, що "патрульні" наносили удари черевиками по голові і нирках, вибили йому передні зуби.

"Потім ці "патрульні нібито заспокоїлися, я піднявся, весь в крові. До мене під'їхали люди і сказали, що готові бути свідками, дати свідчення. Я сказав цим виродкам, що обов'язково напишу заяву, але вони відповіли: "А ми нічого не боїмося, у нас тут "дах". Потім вони віддали дружині телефон, і ми поїхали вниз, де викликали "швидку" і поліцію", – описав те, що трапилося він.

Джерело

Вам также может понравиться

З’ЯВИЛИСЯ ДЕТАЛІ ЗНИКНЕННЯ МОЛОДОЇ МАМИ НА ПРИКАРПАТТІ А сегодня мне стало по-настоящему страшно Сбежавшая в Киев российская певица объяснила, почему нужно учить украинский язык (видео) Вспышка кори в Украине: врач ответила на главные вопросы

рекомендуем

Закрыть
"Все! Злодей скованный!" - Пьяный водитель разогнался до 180 км/час, уезжая от винницких патрульных (видео)