Сильні слова, такого від Андрія не очікували: Жорстка заява Данилка рве мережу. Мільйони лайків і репостів

Просмотры 255403 мая 2018
Реклама

Незалежно від мови в повсякденному житті, українська це або російська, людина може бути справжнім патріотом України. Однак громадяни країни знати державну мову зобов’язані.

Такою думкою в інтерв’ю “Обозревателю” поділився відомий артист і шоумен Андрій Данилко, який подискутував на тему мовного питання в Україні, а також недавнього скандалу з участю музиканта Олега Скрипки, який заявив про необхідність створити гетто для тих, хто не знає української.

“Патріот. Це слово стільки сьогодні використовують у маніпуляціях. Саме використовують. Я патріот. Але не хочу вживати це слово, воно ніби забруднене”, – зізнався Данилко.

На питання, у чому ж полягає його патріотизм, артист відповів, що перш за все це почуття любові.

“Я люблю своїх людей, люблю Україну і все хороше, що тут відбувається. Я пишаюся тим, що я українець. І не в мові тут справа. А у відношенні. Якщо ти у вишиванці грабуєш країну – це патріотизм? Або скидаєш людей, але при цьому говориш українською мовою? Це теж патріотизм?”, – запитав він.

Під час бесіди співак зазначив, що вважає обов’язком громадян України знати державну мову…

Джерело

Вам также может понравиться

"Что это бл#дь вообще такое? Лютый п#зд#ц..." - Лорак после награды в России расплакалась на сцене в Киеве (видео) СРОЧНО! В России до полусмерти избили известную актрису: Настасья Самбурская опубликовала зловещее фото из больницы (видео) Еще не выступила, но уже позорится: россияне обескуражены Самойловой на "Евровидении" – кадры "Из десяти один выживает..." - Евгения Власова впервые рассказала о тяжелой операции (видео)

рекомендуем

Закрыть
"То чувство, когда Вова лучше, чем Ярмоленко" - Зеленский похвастался достижениями в спортзале (видео)